Po trejų metų pertraukos – nauja Rihannos daina

Rihanna ir PARTYNEXTDOOR/Vida press ir Warner Music nuotr.
Rihanna ir PARTYNEXTDOOR/Vida press ir Warner Music nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-03-27 15:41
AA

Trys metai – tiek laiko teko laukti dainininkės Rihannos naujos muzikos. Galiausiai kūrybinė tyla nutraukta – atlikėja kartu su kanadiečiu dainininku PARTYNEXTDOOR pristato dainą „Believe It“.

Abu atlikėjai į muzikos sceną grįžta po panašų laiko tarpą trukusios kūrybinės pertraukos. PARTYNEXTDOOR kartu su singlu išleido ir naują albumą PARTYMOBILE, kuriame jau kiek anksčiau išleisti kūriniai „Split Decision“, „The News“ ir su Drake įrašytas pasaulinis hitas „Loyal“, kuris internete jau perklaustas daugiau kaip 203 mln. kartų.

PARTYNEXTDOOR & Rihanna – „Believe It“

 

 

Atlikėjas pasakoja, kad albumo PARTYMOBILE pavadinimas gimė neatsitiktinai, jis simbolizuoja muzikos klausymą vairuojant. „Šį albumą įkvėpė automobilio vairavimas ir muzikos klausymas. Albumas puikiai tiks vėlyviems vakaro pasivažinėjimams.“ Penkiolikoje kūrinių atlikėjas nagrinėja gebėjimą susitaikyti su praeities klaidomis, suirute, kalba apie pasitikėjimą savimi ir būtinybę nebesigręžioti atgal.

Iš Misisogos miesto Kanadoje kilęs PARTYNEXTDOOR yra vienas svarbiausių ir iškiliausių savo kartos pop ir R&B muzikos dainininkas, dainų kūrėjas ir prodiuseris. Jo jamaikietiška kilmė padarė įtakos ir kūrybai – ją galite girdėti atlikėjo R&B, repo ir popmuzikos kūriniuose.

PARTYNEXTDOOR – „Recognize (feat. Drake)“

 

2013-aisiais PARTYNEXTDOOR buvo pirmasis atlikėjas, pasirašęs sutartį su „OVO Sound“ įrašų kompanija, su ja išleido debiutinį albumą pavadinimu PARTYNEXTDOOR. 2014-aiais pasirodė antrasis projektas PARTYNEXTDOOR TWO, po jo tais pačiais metais sekė EP PNDColours. 2016-aisiais PND išleido puikių kritikų įvertinimų sulaukusį PARTYNEXTDOOR 3 LP.

2017-aisiais PND laimėjo GRAMMY „Geriausios R&B dainos“ nominaciją. Ją pelnė už tris kartus platina įvertintą „Come and See Me“ su Drake. PND taip pat sukūrė 2016-ųjų Rihannos hitą „Work“, „Billboard Hot 100“ pelniusį pirmą vietą, taip pat DJ Khaled 2017-ųjų hitą „Wild Thoughts“ ft. Rihanna, jis užėmė #2-ą vietą „Billboard Hot 100“ tope.