Po tylos į viešumą grįžusi Ugnė Skonsmanaitė pranešė apie didelį įvykį jos gyvenime

Po tylos į viešumą grįžusios Ugnės Skonsmanaitės gyvenime – reikšmingas įvykis. Žinoma moteris viešai pasidžiaugė ypatingu profesiniu pasiekimu.
Socialiniame tinkle „Instagram“ U.Skonsmanaitė paviešino įrašą, kuriame prabilo apie sėkmingai įgyvendintą itin svarbų kino projektą – filmą „Jasmine. Home. Mother“
„Na, tai atrodo tiesiog siurrealu. Vis dar sunku patikėti, kad mes sukūrėme filmą. Esu be galo dėkinga nepaprastiems žmonėms, kurie šiam projektui atidavė savo talentą, pasitikėjimą, širdį ir dosnumą. Šis filmas yra mūsų.
Daugiau – jau netrukus", - socialiniame tinkle "Instagram" rašė ji.
Primename, kad kovo 16 dieną Jungtinėse Amerikos Valstijose, SXSW filmų ir televizijos festivalyje, įvyko pilnametražio filmo „He Bled Neon“ premjera.
Tarp užsienio žvaigždžių ant raudonojo kilimo čia sužibo ir lietuvė – buvusi televizijos laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė.
Moteris čia atsidūrė ne šiaip sau, mat minėtoje juostoje ji taip pat atlieka vaidmenį.
Ugnė Skonsmanaitė ant raudonojo kilimo pasirodė kartu su kitomis filmo žvaigždėmis, tokiomis kaip Rita Ora, Marshawnas Lynchas, Ismaelis Cruzas Cordova, Paulas Wesley ir Joshas Holloway.
Ugnė prie fotosienelės taip pat pozavo su žinomu prodiuseriu Lucanu Toh.
Žmonės.lt primena, kad U.Skonsmanaitė išgarsėjo, kai tapo MTV televizijos laidų vedėja. Vėliau kartu su Tomu Ališausku ji ne vienus metus vedė laidą „KK2“. Ugnė taip pat yra vedusi „Lietuvos balsą“, „Eurovizijos“ nacionalinę atranką.
Tačiau galiausiai ji pasitraukė iš lietuviško pramogų pasaulio ir atsisakė viešumo. U.Skonsmanaitė apsigyveno Jungtinėse Amerikos Valstijose.






+1
