Po vaikelio gimimo Eva Longoria pirmą kartą pasirodė ant raudono kilimo

Eva Longoria / Vida Press nuotr.
Eva Longoria / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-06 12:19
AA

Aktorė Eva Longoria po sūnaus Santiago Bastono gimimo pirmą kartą pasirodė viešame renginyje. Baltu švarku-suknele Eva pasitikinčiai žengė raudonu kilimu. Los Andžele moteris dalyvavo „Dog Days“ filmo premjeroje.

Rugpjūčio 5 dieną Los Andžele pristatytas filmas „Dog Days“ („Šuniškos dienos“). Iškilmingo renginio metu raudonu kilimu žengė tokios aktorės kaip: Nina Dobrev, Vanessa Hudgens, Eva Longoria, Lauren Lapkus, Thomas Lennonas ir Adamas pally. Ryškiausiai iš visų atrodė Eva Longoria, kuri sulaukė ypatingo dėmesio, nes tai buvo pirmasis jos oficialus pasirodymas po vaiko gimimo.

Garsaus serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė gimdė Los Andželo Cedars-Sinai medicinos centre.

Vaiko tėtis – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Jose Bastonas eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus.

Eva Longoria / Vida Press nuotr.

Eva ir Jose susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Eva Longoria / Vida Press nuotr.

Praėjus mėnesiui po Santiago gimimo, žvaigždė sūnų pasauliui parodė įsiamžindama su juo ant žurnalo „Hola!“ viršelio.

Interviu su žurnalu „Hola!“ Eva pasakoja ne tik apie pirmasias motinystės dienas, bet ir apie darbą. Viena įtakingiausių Lotynų Amerikos moterų teigia, jog dar tik mokosi derinti pareigas namie ir už jų ribų.

E. Longoria išduoda, kad trys jos vyro Jose vaikai į jų santykius ir broliuko laukimą patys mielai įsitraukė nuo pat pradžių. Pasak moters, visų jų santykiai puikūs.

Eva Longoria po vaikelio gimimo pasirodė ant raudono kilimo (11 nuotr.)
+5