Po vestuvių pasisakė pats Paulius Samoška: paviešino pirmąjį „vyro ir žmonos“ kadrą

Trečiadienio popietę Telšiuose susituokė keliautojas Paulius Samoška ir jo mylimoji Gabija Užemeckaitė. Po lemtingojo „taip“ garsusis žemaitis pirmą kartą pats pasidalijo išskirtiniu vestuvių kadru ir reikšmingais žodžiais.
Socialiniame tinkle „Instagram“ P.Samoška įkėlė asmenukę. Joje užfiksuotas jis ir Gabija sėdintys su vestuviniais drabužiais automobilyje. Jų veidus puošia šypsenos, o laimė ir romantiška nuotaika tiesiog alsuoja.
„Vyras ir žmona“, – ant nuotraukos užrašė keliautojas ir pridėjo širdelės ikoną.
Žmonės.lt primena, kad P.Samoška ir G.Užemeckaitė susituokė trečiadienį, per Jonines, Telšiuose.
Iškart po ceremonijos porą ėmė sveikinti artimieji bei bičiuliai.
Gabija per vestuves dėvėjo baltą elegantišką suknelę, kuri atidengė jos pečius. Ji taip pat pasipuošė šviesiais aukštakulniais, o veido bruožus paryškinio subtiliu makiažu bei dailia šukuosena.
Tuo tarpu jaunikis dėvėjo tamsų kostiumą, baltus marškinius ir „varlytę“. Taip pasipuošusį garsųjį keliautoją Samošką jo sekėjai išvydo turbūt pirmą kartą.
Plačiau skaitykite čia: Garsusis žemaitis keliautojas Paulius Samoška su mylimąja Gabija iškėlė vestuves








