Po „Žmonės 2019“ apdovanojimų prasidėjo vakarėlis: metų geriausieji ir svečiai dalijosi įspūdžiais

„Žmonės 2019“ vakaro akimirkos/ Gretos Skaraitienės nuotr.
„Žmonės 2019“ vakaro akimirkos/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-19 08:38
AA

Penktadienio vakarą jau trečią kartą vyko „Žmonės 2019“ apdovanojimų ceremonija, šias metais įgavusi dar subtilesnį prieskonį. Pirmą kartą pagerbti ne tik pramogų ar muzikos pasaulio žmonės, bet ir svarbiose kultūros, mokslo bei verslo srityse savo pasiekimais stebinantys asmenys.

Sausio 18-osios vakarą raudonuoju kilimu žengė ir fotografams mielai pozavo visas būrys garsių žmonių.

Apdovanojimai „Žmonės 2019“ garsiai kalbėjo apie tuos, kurie savo darbais, idėjomis bei iniciatyvomis keičia šalį ir visuomenę.

Renginio metu buvo pagerbti žmonės, kurie garsūs ne tik savo asmeniniais pasiekimais, bet ir tuo, kad griauna įsigalėjusius stereotipus, skatina diskusiją ir pažangą, daro visuomenę geresnę.

Nugalėtojai išrinkti aštuoniose skirtingose kategorijose: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinko tik skaitytojai ir žiūrovai, „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“.

Nugalėtojus galite pasižiūrėti ČIA. 

Po iškilmingos, staigmenų ir įkvepiančių kalbų kupinos ceremonijos visi svečiai dar neskubėjo namo. Jie Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre dalijosi įspūdžiais ir sveikino nugalėtojus.

„ŽMONĖS 2019“ apdovanojimų akimirkos (105 nuotr.)
+99