Podiumo juodąja gulbe tapusi Katažina Zvonkuvienė: „Visą gyvenimą buvau bjaurusis ančiukas“

Katažina Zvonkuvienė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Katažina Zvonkuvienė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-18 10:52
AA

„Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad kada nors tapsiu modeliu. Visą gyvenimą buvau bjaurusis ančiukas, o dabar virtau juodąja gulbe“, – Žmonės.lt sakė Katažina Zvonkuvienė. Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Vaidilos“ teatre jai net du kartus teko žengti podiumu. Žinoma dainininkė tapo naujos Liutauro Salasevičiaus kolekcijos modeliu.

Tai jau antras kartas, kai Katažina pristato garsių Lietuvos kūrėjų siūtus drabužius, praėjusiais metais ji yra buvusi ir „Inži“ mados namų dizainerės Ingridos Žitkuvienės kolekcijos modeliu.

„Jaudulys – labai didelis ir visiškai kitoks, nei lipant dainuoti į sceną. Prieš dainavimą bent žinau, kas manęs laukia, kaip kas daroma, o dabar... Atsakomybės jausmas – didžiulis!“ – dar prieš pristatymą Žmonės.lt kalbėjo Katažina.

Katažina Zvonkuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Podiumu jai teko žengti du kartus, Katažina pristatė du modelius, kurie išryškino nepriekaištingą jos figūrą. „Džiaugiuosi, kad Liutauras mane apvilko juodos spalvos suknele. Ši spalva man labai prie širdies, o pati suknelė pabrėžia viską, kas yra geriausia mano figūroje. Ne veltui Liutauras rūpinosi mano vestuvine suknele“, – pasakojo ji.

Katažina juokėsi, kad savęs tokios ji dar nėra mačiusi. Baroko epochos įkvėpta menininko kolekcija – itin puošni, joje – daug nėrinių, elegantiškų detalių. „Vis dar negaliu patikėti, kad tapau modeliu. Pagaunu save galvojant – ir ką aš čia veikiu? Man tai didelis įvertinimas“, – sakė ji.

Daugiau Katažinos nuotraukų:

Katažina Zvonkuvienė tapo Liutauro Salasevičiaus kolekcijos modeliu (13 nuotr.)
+7

 

Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatymo svečiai (50 nuotr.)
+44

 

Liutauro Salasevičiaus 2016 metų kolekcijos pristatymas (111 nuotr.)
+105
Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatymo užkulisiai (46 nuotr.)
+40