Podiumu žengusi Jolanta Leonavičiūtė demonstravo ir šilkines sukneles, ir bikinį

Jolanta Leonavičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakarą Vilniuje vyko vakarėlis, pavadintas „Baltu magišku vakaru“ – magijos čia išties netrūko: renginio vairas patikėtas iliuzionistui Mantui Wizardui. Renginio svečiai galėjo pasigrožėti ne tik jo triukais, bet ir kitomis pramogomis – maudymosi kostiumėlių bei šilko suknelių pristatymu bei čia pat įvertinti naująjį miesto automobilį „Mazda2“. Tačiau bene labiausiai visų akys krypo ir podiumu žengusią TV projektų dalyvę, modelį Jolantą Leonavičiūtę (32).

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Renginio metu iliuzionistui Mantui Wizard asistavo  balerina Ramona Rubytė. Pasitelkę magiją jie pristatė miesto automobilį – naująją „Mazda2“.  Tuo tarpu moterų laukė kur kas moteriškesnės pramogos – buvo rodoma Auksės Poškuvienės šilko suknelių ir Rūtos Rimšelienės avalynės kolekcija bei „Women‘Secret“ maudymosi kostiumėliai.

Kolekciją demonstravo ne tik „Vilnius models“ modeliai, bet modelis Jolanta Leonavičiūtė bei TV serialų aktorė Vaida Lisikaitė.

„Baltame magiškame vakare“ kviestiniai svečiai mėgavosi pramogomis (73 nuotr.)
+67

J.Leonavičiūtei renginyje teko demonstruoti ir šilkines sukneles, ir maudymosi kostiumėlius. „Ilgas sukneles demonstruoti man galbūt patinka labiausiai, bet su mielu pristatau ir sportine aprangą ar maudymosi kostiumėlius.  Su jais jaučiuosi gerai, nes daug sportuoju, prisižiūriu savo kūną, todėl jaučiuosi „savame kailyje“, – teigė Žmonės.lt kalbinta J.Leonavičiūtė.

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ką tokio Jolantai yra tekę pristatinėti, kas pačiai paliko neišdildomą įspūdį? „Kartą teko Prancūzijoje demonstruoti labai dideles skrybėles  su begale plunksnų“, – prisiminė ji.

J.Leonavičiūtei fotosesijos ir podiumas jau ne vienerius metus – ne naujiena, todėl šiame darbe ji turi pakankamai patirties ir įgūdžių. Vis dėlto mergina neslepia, kad jame pasitaiko ir sunkumų.

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Modelio darbe sunkiausia, kai tenka avėti  per mažus batus – skausmas veriantis, bet žengiant podiumu jo turi neparodyti“, – teigė J.Leonavičiūtė.

Vis dėlto, mergina patikino, kad darbe būna ir labai daug šaunių akimirkų, o galimybė dėvėti skirtingus drabužius turbūt kiekvienai moteriai savaime maloni. „Visada smagu dėvėti vienetinius įspūdingus drabužius – su jais jaučiuosi gražiai“, – šypteli.

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau