Poilsis dviese – kaip sukurti romantiškas akimirkas?

Romantiškas poilsis dviese / Projekto partnerio nuotr.
Romantiškas poilsis dviese / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-11-25 17:02
AA

Prabėgusios vasaros patirtis parodė – poilsio planavimas paskutinę minutę gali tapti tikru išbandymu. Todėl apie artėjančio šiltojo sezono laisvalaikį verta galvoti jau dabar, ypač jei norisi susikurti romantiškas akimirkas tik dviese. O kad laikas su antrąja puse būtų dar įsimintinesnis, didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius „Novaturas“ paruošė TOP 3 idėjas romantiškam porų poilsiui.

Laikas dviems po žvaigždėmis

Vakaras po žvaigždėtu dangumi – puikus pasirinkimas ne tik pavargusiems nuo miesto šurmulio, bet ir išsiilgusiems romantikos. Žvaigždžių stebėjimas gali tapti puikia proga ne tik prisipažinti meilėje, tačiau ir užduoti svarbiausią klausimą.

Norintiems stebėti žvaigždes patartina išvykti į užmiestį, kur dangus yra šiek tiek tamsesnis, o reginys – įspūdingesnis. Stebėjimui tinkama vieta gali būti ne tik nuo miesto nutolę parkai, tačiau ir nuošalesnė pieva. O kad vakaras būtų dar labiau įsimintinas, šiam poilsiui galima rinktis ir už miesto esančius paplūdimius bei šalies pajūrį. Žvaigždėtas dangus ir jūros ošimas padės atitrūkti nuo realybės, atsipalaiduoti bei pasimėgauti laiku dviese.

Norintys romantišką laiką praleisti prie vandens, gali pasirinkti ir aktyvesnį žvaigždžių stebėjimo būdą – plaukiant valtimi ar baidare. Dar daugiau jaukumo pavyks sukurti, jei plaukdami valtimi pasiimsite žibintą. Vakarui išskirtinumo suteiks ir pasiplaukiojimas skaidria baidare su apšvietimo funkcija. Įjungę LED žibintus baidarės dugne galėsite ne tik džiaugtis jaukia šviesa, bet ir pasidairyti, kas dedasi po vandeniu.

Į pasimatymą – su meškere

Mėgstantys laisvalaikį gamtoje – tikrai nenusivils pasirinkę žvejybą. Tai gali būti ne tik puikus būdas atsipalaiduoti, bet ir praleisti laiką gamtoje. O jei žvejyba yra mylimojo ar mylimosios mėgstama veikla, galite pasirūpinti, kad apie tokį poilsio planą antroji pusė sužinotų kuo vėliau. Tokiu atveju tai taps ne tik puikia staigmena mylimam žmogui, bet ir galimybe pačiam sumanymo autoriui išbandyti kažką naujo.

Žvejyba / Projekto partnerio nuotr.

Poilsiui žvejojant puikiai tiks bet kurioje šalies vietoje esantys vandens telkiniai. Vienas iš pasirinkimų gali būti Luodžio ežeras, esantis šalia Visagino. Tai – ir žuvingas ežeras, ir graži vieta su netoliese esančia stovyklaviete. Tiesa, leidžiantis į žvejybą svarbu ne tik išsirinkti patinkančią vietą, tačiau ir pasirūpinti reikiamu inventoriumi. Pradedantiesiems žvejams ir mėgėjams norintiems gerai praleisti laiką patariama įsigyti vieną plūdinę meškerę, ritę bei pasirinkti masalą, ant kurio bus gaudomas laimikis.

Išbandžius laimę žvejyboje romantišką poilsį galima perkelti į stovyklavietę, kur sukūrus laužą sugautą dienos laimikį galėsite paversti gardžia vakariene. Laužo liepsna vakarui suteiks jaukumo, o kepta žuvis ar garuojanti žuvienė – šilumos. Tam, kad laukti gaminamo maisto būtų linksmiau, patartina pasirūpinti patinkančia muzika, o jei mokate skambinti gitara – nepamiršti į žvejybą pasiimti ir šio instrumento.

Viešbučiuose – gurmaniški ir SPA malonumai

Romantiškam laikui dviese norintiems nepamirštamos vakarienės ir SPA malonumų, siūloma išbandyti viešbučius, kurie puikiai pritaikyti tokiems poreikiams. Pavyzdžiui, pabėgti nuo šurmulio lengviau tik suaugusiųjų poilsiui skirtose vietose, idealiai tinkančiose poroms, tikslingai ieškančioms ramybės bei privatumo.

Romantiška vakarienė / Projekto partnerio nuotr.

Savo ruožtu gurmanus nustebins viešbučiai, išskirtinai puoselėjantys maisto kultūrą. Juose – specialūs vakarienės meniu, leidžiantys atrasti naujus bei dar nebandytus skonius. Visgi romantikos kupinas ne tik vakarinis pasisėdėjimas restorane, bet ir pusryčiai į lovą, kuriais galima išties pradžiuginti savo antrąją pusę.

Romantiški pusryčiai / Projekto partnerio nuotr.

Gurmaniškais patiekalais garsėja ir SPA centrai, papildomai siūlantys ir poroms skirtus masažus, vandens procedūras bei neribotus apsilankymus baseino zonose – tikrą atgaivą kūnui bei sielai. Tiesa, kiti viešbučiai gali pasigirti ne tik šiais privalumais, bet ir dviračių nuomos paslauga, skirta norintiems laiką praleisti aktyviau ar aplankyti kurortų apylinkes.

Svajojantiems apie romantiškas vasaros akimirkas dviese, kelionių organizatorius „Novaturas“, nuo šių metų siūlantis ir vietinio turizmo paslaugas, paruošė specialiai tik porų poilsiui idealiai pritaikytus pasiūlymus, kviesdamas mėgautis maloniomis bei nerūpestingomis akimirkomis drauge.

Pasivažinėjimas dviračiais / Projekto partnerio nuotr.