Pokyčiai R.Kalinkino gyvenime – nauji namai Ispanijoje ir užvertos vardinės parduotuvės durys

Robertas Kalinkinas su žmona Agne / Asmeninio archyvo ir LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Nors nesureikšminu tos dienos, bet taip jau išeina, kad dažniausiai gimtadienius tenka švęsti. Kai kurie mėgsta perkelti datą, o aš esu iš tų, kurie švenčia būtent tą dieną. Taip nutiko ir šiais metais. Buvo labai smagi šventė draugų apsuptyje su karaoke, šokiais ir viskuo, kas priklauso“, – pasakoja neseniai 34-ąjį gimtadienį atšventęs dizaineris Robertas Kalinkinas.

Žinomas vyras sako, kad praėję metai buvo labai darbingi ir intensyvūs, bet to nesigaili, atvirkščiai, jau dabar gali džiaugtis saldžiais darbo vaisiais:

„Po 30-ies laiko labai mažėja ir jo nelieka įgyvendinti keistoms ir bauginančioms idėjom. Todėl smagu, kad šiais metais buvo labai daug atliktų procesų ir darbų. Jau jaučiu kaip tas įdirbis po truputį atsiperka. Su komanda atradome labai daug naujų verslo nišų, kurios yra sėkmingos. Augti visada yra svarbu“, – sako jis.

Robertas Kalinkinas / LNK nuotr.

Nors Roberto Kalinkino vardas yra puikiai žinomas Lietuvoje, metų pradžioje dizaineris ir jo komanda nusprendė išplaukti į tarptautinius vandenis ir sukūrė skaitmeninę kolekciją, kuri akimirksniu išpopuliarėjo. Tai paskatino priimti ir kitą svarbų sprendimą – po 10-ies sėkmingo gyvavimo metų Robertas užveria savo vardo fizinės parduotuvės duris. Tačiau tai nereiškia, kad jo darbų kūrėjo gerbėjai negalės pamatyti ar pačiupinėti:

„Mes vystome naujus mados namus ir ketiname pristatyti pirmąsias skaitmenines kolekcijas. Taip pat rudenį planuojame atverti naują mūsų kūrybinę studiją, kuri bus daug judresnėje gatvėje. Joje susijungs skaitmeniniai ir fiziniai mūsų mados namai.“

Šie metai svarbūs ne tik karjeros prasme. Robertas su žmona Agne mini ir 13-ąsias vestuvių metines. Be to, laiminga pora įsigijo namus Ispanijoje: „Labai norėjome vietos, kurioje per atostogas galėtume susibėgti su draugais ir pailsėti. Toje vietoje mūsų artimi bičiuliai taip pat turi namus, mūsų vaikai panašaus amžiaus. Todėl norėjosi kuo daugiau laiko praleisti kartu“, – pokyčiais džiaugiasi garsus vyras.

Regis, šiuos metus dizaineris tikrai galėtų vadinti didelių pokyčių metais – jis tapo ir analogų Lietuvoje neturinčio populiariausio LNK televizijos projekto „Kaukės“ komisijos nariu. Tiesa, vyras prisipažįsta, kad sutikęs užimti vieną iš komisijos kėdžių buvo nusiteikęs skeptiškai:

„Labai dvejojau ar man patiks. Mane papirko kiti komisijos nariai. Šiais metais susirinko labai faina kompanija, daugelis iš jų yra mano bičiuliai, dėl to pagalvojau, kad bus smagu su jais praleisti laiko, ir neklydau. Tokiam dideliam projekte nesu buvęs komisijoje. Tai – vienas iš įdomesnių potyrių. Taip pat mane nustebino, kad čia nėra melo, o detektyvas sukuriamas ir už filmavimo ribų. Viskas labai slapta. Šis projektas išskirtinis tuo, kad jis yra labai tikras ir gyvas ir iki paskutinės sekundės niekas nežino, kas jame nutiks“, – patirtimi dalinasi Robertas Kalinkinas.

Robertas Kalinkinas / LNK nuotr.

Trečiasis LNK šou „Kaukės” sezonas rudenį pasitiks žiūrovus su dar daugiau niekur nematytų kaukių. O kiekvieną sekmadienio vakarą su laidos gerbėjais sveikinsis ir nauja komisija. Prie dizainerio Roberto Kalinkino prisijungs atlikėjas Vidas Bareikis, Rūta Ščiogolevaitė, taip pat socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko, antrus metus iš eilės komisijoje savo budrumą tikrins dainininkė Monika Liu.

Naujas, stebinantis ir dar labiau galvas apsukantis LNK šou „Kaukės” – jau netrukus

Skaitykite daugiau