Pokyčiai „Radiocentre“: paaiškėjo, kas pakeis Liviją Gradauskienę ir Žygį Stakėną

Livija Gradauskienė ir Žygimantas Stakėnas / BNS ir RC nuotr.
Livija Gradauskienė ir Žygimantas Stakėnas / BNS ir RC nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-06 10:00
AA

Nuo šio pirmadienio klausytojai girdi atnaujintą „Radiocentro“ programą. Naujienų ne viena – laidų vedėjų komandą papildė puikiai pažįstamas radijo, televizijos ir tinklalaidžių balsas – Eglė Kernagytė-Dambrauskė, ryto šou „Geras rytas“ su Gabriele Tetenskaite-Žvirgžde ir Simu Stankumi nuo šiol bus valanda ilgesnis, klausytojai pamėgtų laidų vedėjų balsus dažniau girdės ir savaitgaliais, o kokybišką, kasdienį radijo programos turinį vedėjams padės kurti naujai suburta radijo stoties redakcija.

Pokyčiai „Radiocentre“ prasidėjo kiek anksčiau – nuo pat rudens pradžios programų direktoriumi tapo prieš tai radijuje programos prodiuseriu dirbęs Gediminas Žygelis. Jis pakeitė į radijo stočių grupės rinkodaros vadovo pareigas grįžusį Saulių Zakarką.

„Vienas svarbiausių darbų šį rudenį buvo naujos radijo redakcijos suformavimas. Manau, kad mūsų, kaip ir kitų radijo stočių klausytojai, nusipelno kokybiško radijo. Įprastai mūsų šalies komercinėse muzikinėse radijo stotyse laidų vedėjai laidoms ruošiasi tik patys, tam gali skirti sąlyginai nedaug laiko, tad klausytojas ir girdi tai ką girdi – daug eterio užpildymo, bet mažai turinio. Mes darysime kitaip – „Radiocentro“ programos turiniu kasdien rūpinsis visa komanda: 3 redaktoriai, muzikos redakcija, ir, žinoma, patys radijo laidų vedėjai“, – sako naujasis programų direktorius Gediminas Žygelis.

RC programų direktorius Gediminas Žygelis / Elvio Žaldario nuotr.

Pokyčių yra ir daugiau. Simo Stankaus ir Gabrielės Tetenskaitės-Žvirgždės vedamas ryto šou „Geras rytas“ nuo šiol bus kiek ilgesnis – šiokiadieniais prasidės 6:30 val. ir tęsis iki pat 10 valandos. Nuo 10 valandos kiekvieną darbo dieną eterio estafetę perima naujas balsas – Eglė Kernagytė-Dambrauskė, o popietės klausytojais pasirūpins puikiai pažįstami ir mylimi laidų vedėjai – Vaida Zakarkienė ir Vitalijus Zuikauskas. Klausytojai Eglę, Vaidą bei Vitalijų girdės ir savaitgalio programose.

Eglė Kernagytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Ankstyvoje paauglystėje gimtadienius pasitikdavau sporto rūmuose vykstančiuose „Radiocentro“ apdovanojimuose. Tais laikais tai būdavo vienas svarbiausių muzikinių įvykių šalyje. Aš gimusi tą pačią sausio 31-ąją, visai kaip ir „Radiocentras“ , transliacijas pradėjęs taip pat sausio 31-ą dieną. Kartą, tryliktojo gimtadienio proga, mano Tėtis (maestro Vytautas Kernagis – red. pastaba) pasikvietė ant scenos paskelbti geriausią metų grupę. Koks didelis įvykis man tai buvo! Tuomet net nebūčiau pagalvojusi, kad kažkada gimtadienį ir vėl pasitiksiu su radiju, tik šįkart jau būdama šio radijo dalimi“, – sako naujoji laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė.

Eglė Kernagytė / Elvio Žaldario nuotr.

Anot programų direktoriaus Gedimino Žygelio, Eglės prisijungimas užbaigė ilgą radijo komandos atsinaujinimo procesą: „Smagu, kad dar viena patyrusi radijo profesionalė prisijungė prie mūsų komandos. Eglė keletą metų darbavosi kitoje mūsų grupės radijo stotyje, tad puikiai žino ko reikia klausytojui. Dabar komanda pilna ir subalansuota. Teliko tai įrodyti eteryje. Tikiu, kad mūsų klausytojai labai greitai priims Eglę, o mes visi kartu su redakcijos ir eterio balsų komanda rasime kelių į klausytojų ausis ir širdis. Tikimės, kad tai įvertins ir esami bei būsimi mūsų klausytojai“.

Eglė Kernagytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Radiocentro“ eteryje jau antrus metus rubriką taip pat kuria improvizacijos profesionalai, aktoriai Audrius Bružas bei Kirilas Glušajevas. Kaip įprasta, pramoginę-muzikinę radijo programą aktualia informacija papildo trumpos, informatyvios ir tikslios, nuolat atnaujinamos naujienų tarnybos žinios.