Pokyčių projektas su „Bogomolov’ Image School“. Įvertinkite Jūratės pasikeitimus!

Pokyčių projektas. Jūratė prieš ir po pasikeitimų
Pokyčių projektas. Jūratė prieš ir po pasikeitimų
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2017-10-20 09:00
AA

Žurnalo „Ji“ ir Tarptautinio mokymo centro „Bogomolov’ Image School“ projektas „Pasikeitimai 2017“ baigėsi! Iš žurnalo ir portalo Ji24.lt skaitytojų buvo atrinktos 7 dalyvės. Naują įvaizdį joms kūrė Tarptautinio mokymo centro „Bogomolov’ Image School“ studentai – dabar jau profesionalūs įvaizdžio dizaineriai. Pristatome projekto dalyvę Jūratę.

Jūratė, 37 metai, SPA terapeutė

Jūratė gyvena Vilniuje, dirba SPA terapeute grožio salone ir svajoja ateityje pradėti nuosavą verslą. Aktyvi moteris dažnai susitinka su draugais, dalyvauja mokymuose, keliauja po Europą ir Ameriką. Jūratė svajoja iš esmės pakeisti savo gyvenimą ir pradėjo nuo išvaizdos pokyčių. Ji troško atrodyti seksuali, šiuolaikiška ir sėkminga.

Jūratė svajoja iš esmės pakeisti savo gyvenimą ir pradėjo nuo išvaizdos pokyčių. Ji troško atrodyti seksuali, šiuolaikiška ir sėkminga.

Šukuosena

Stilistai projekto dalyvei pasiūlė plaukus patrumpinti ir nudažyti išraiškingesne šviesia spalva. Dažant buvo naudojami keli atspalviai, šaknims pasirinkti tamsesni tonai. Šis kontrastas šukuosenai suteikė dinamiškumo, žaismingumo. Nauja šukuosena pakoregavo veido formą – jis tapo ovalesnis.

Makiažas

Buvo pasirinktas makiažo pagrindas „antishine“. Tada užtepta šviesi kreminė pudra, suteikusi veidui lygumo ir šviežumo. Modeliavimo priemone sušvelninti griežtoki veido bruožai. Akys paryškintos natūraliais rusvos spalvos šešėliais. Žvilgsniui seksualumo suteikė pieštuku nubrėžtos strėlytės. Lūpos padažytos ryškiai raudonais lūpų dažais.

Garderobas

Pagrindinis naujojo Jūratės garderobo akcentas – šiandien ypač madingas spalvų blokų („color blocking“) principas, kuris sukuriamas naudojant paprastas geometrines formas, užpildytas ryškiomis kontrastingomis spalvomis. Pasirinkusi šį įvaizdį, projekto dalyvė neabejotinai atsidurs dėmesio centre.

1 derinys

Intensyvių smaragdo, granatų ir purpurinių atspalvių derinys dalyvės įvaizdžiui suteikia prabangos. Šį efektą sustiprina įvairūs audiniai: šilkas, oda ir aksomas. Jie ypač populiarūs šį sezoną.

Pokyčių projektas. Jūratė
 • Švarkas, „Massimo Dutti“, 149 Eur.
 • Palaidinė, „Mango“, 19,99 Eur.
 • Kelnės, „Apranga“, 39,99 Eur.
 • Batai, „Nando Muzi“, 120 Eur.
 • Rankinė, „Aldo“, 47,90 Eur.
 • Kaklo papuošalas, „Fashion Zone“, 19 Eur.

2 derinys

Panaudotos charakteringos 9-ojo dešimtmečio detalės – paplatinta pečių linija, dideli dydžiai ir kontrastingų spalvų derinys. Lengvo audinio pailgintas švarkas įvaizdžiui suteikia laisvumo ir lengvumo, puikiai maskuoja apvalius klubus.

Pokyčių projektas. Jūratė
 • Švarkas, „Zara“, 69,95 Eur.
 • Palaidinė, „Mango“, 19,99 Eur.
 • Kelnės, „Zara“, 29,95 Eur.
 • Bateliai, „Massimo Dutti“, 99,95 Eur.
 • Rankinė, „Zara“, 49,95 Eur.

3 derinys

Ir šiame derinyje vyrauja spalvų kontrastas, tačiau šį kartą jis nėra toks drąsus, todėl puikiai atitinka pasirinktą elegantišką drabužių ansamblį: klasikinį tamsiai raudoną paltą ir detalėmis neperkrautą oranžinę suknelę. Dėl pasirinktų vertikalių linijų figūra atrodo lieknesnė ir trapesnė. Kokybiškos odos rankinė ir bateliai įvaizdžiui suteikia prabangos.

Pokyčių projektas. Jūratė
 • Lietpaltis, „Massimo Dutti“, 249 Eur.
 • Suknelė, „Massimo Dutti“, 99,95 Eur.
 • Bateliai, „Massimo Dutti“, 99,95 Eur.
 • Rankinė, „Massimo Dutti“, 149 Eur.
 • Diržas, „Massimo Dutti“, 35,95 Eur.

4 derinys

2017 metų šaltojo sezono kolekcijų pristatymuose raudona spalva sulaukė išskirtinio dėmesio ir tapo viena svarbiausių tendencijų. Projekto stilistai pasinaudojo šia madinga tendencija, tik dalyvei pasiūlė pačių sukurtą originalų įvaizdžio variantą – čia persipynė elegancija su laisvu stiliumi.

Pokyčių projektas. Jūratė
 • Suknelė, „City Women“, 239 Eur.
 • Striukė, „Mango“, 49,99 Eur.
 • Bateliai, „Salamander“, 95,55 Eur.
 • Rankinė, „Mango“, 49,99 Eur.

Jūratė: „Pasijutau lyg Holivudo aktorė“

Nuo pat pirmos pokyčių dienos mane apėmė pakili nuotaika ir užplūdo neapsakomas vidinis jaudulys, kad laukia įdomi, intriguojanti ir nepakartojama savaitė su kūrybiškais savo srities profesionalais. Neklydau! Kai pagaliau naująją save išvydau didžiuliame veidrodyje, negalėjau patikėti, jog tai aš! Pasijutau lyg Holivudo aktorė, besiruošianti į apdovanojimų vakarą.

Mylimiausi ir artimiausi žmonės, draugai bei pažįstami, išvydę ekstremalius mano išvaizdos pokyčius, ne iškart mane pažino. Sveikino, džiaugėsi kartu su manimi, jog atrodau stulbinamai, nuostabiai, nepakartojamai ir kartu labai šiuolaikiškai.

Šiuo metu jaučiuosi puikiai, esu labai laiminga. Itin džiaugiuosi savo naujuoju įvaizdžiu ir kardinaliais pokyčiais. Esu tikra, kad visa tai veda į naują gyvenimo etapą!

Pokyčių projektas. Jūratė su stilistų komanda

Įvaizdžio dizainas: Inga Krasilevičiūtė-Cessna, Tomas Dūda („Bogomolov’ Image School Lithuania“, Vilnius).

Šukuosena: Tomas Dūda (salonas „MR Beauty“, Vilnius).

Makiažas: Inga Krasilevičiūtė-Cessna.

Manikiūras: Daiva Dūdienė (salonas „Studija 1“, Vilnius).

Nuotraukos: Andrius Zigmantas (studija „Pix“, Vilnius).

Darbo vadovė: Evita Ormane (Ryga).

Drabužiai ir aksesuarai: PC „AKROPOLIS“ (Vilnius).

TAIP PAT SKAITYKITE: Pokyčių projekto su „Bogomolov’ Image School“ rezultatai!