Policija sulaikė „Lofto“ įkūrėją Živilę Diawarą: įtarimai dėl narkotikų ir naktis areštinėje

Živilė Diawara ir Viktoras Diawara  / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Živilė Diawara ir Viktoras Diawara / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-21 11:24
AA

Viena iš menų fabriko „Loftas“ įkūrėjų, buvusi Viktoro Diawaros žmona Živilė Diawara – policijos akiratyje. Moteris buvo sulaikyta ir naktį turėjo praleisti areštinėje.

Faktą apie verslininkės sulaikymą portalui 15min patvirtino Vilniaus policija. Ž.Diawara nakčiai buvo uždaryta į areštinę dėl, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

„Taip, buvo toks įvykis. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamojo kodekso (BK) 259 straipsnio 1-ąją dalį“, – 15min komentavo Vilniaus apskrities policija.

Teigiama, kad lapkričio 17-osios vakarą sulaikyta verslininkė į laisvę išleista tik kitą dieną apie 10 val. Pirmas šią žinią pranešė portalas delfi.lt.

Pirminiais bylos duomenimis, lapkričio 17 d., apie 22 val. Vilniuje, Švitrigailos gatvėje, vidiniame namo kieme pareigūnai pastebėjo moterį (gim. 1979 m.). Ji esą įtartinai elgėsi, tad nuspręsta ją patikrinti.

Dalinės apžiūros metu jos rankinėje rasta metalinės spalvos dėžutė, kurios viduje, kaip įtariama, buvo augalinės kilmės narkotinės medžiagos likučių bei polietileninis maišelis su galimai narkotine medžiaga (įtariama, kad haliucinogeniniais grybais). Dėl radinio moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę, jai teko naktį praleisti laikino sulaikymo kameroje.

Apžiūros metu verslininkės rankinėje rasta metalinės spalvos dėžutė.

Minėtas BK straipsnis „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti“ reglamentuoja, kad tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

„Vykstant ikiteisminiam tyrimui, daugiau informacijos kol kas negalime suteikti“, – 15min minėjo Vilniaus policijos atstovė.

Žmonės.lt portalui susisiekus su Živilės buvusiu vyru, „Loftas“ bendraturčiu Viktoru Diawara, šis nenorėjo per daug leistis į kalbas.

„Esame šokiruoti, kad ši žinia išėjo į viešumą. Bet yra kaip yra. Živilė yra labai adekvatus ir normalus žmogus, gaila, kad dabar yra tokia situacija, bet ji pakomentuos pati, kas čia atsitiko“, – sakė V.Diawara portalui Žmonės.lt.