Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris – Ponia ir ponas Manchesteriai!

Džiaugtis sužadėtinių statusu stilistė Asta VALENTAITĖ (41) ir britų verslininkas Glenas MANCHESTERIS (57) ilgai neketino. Ruoštis vestuvėms ėmė iškart po romantiškų piršlybų Maljorkoje, kur vėliau įvyko ir prabangi trijų dienų jungtuvių šventė. Nors vyru ir žmona jiedu oficialiai tapo dar vasaros pabaigoje Londone, jautrių akimirkų apsikeičiant vestuviniais žiedais citrinmedžių ir alyvmedžių apsuptyje buvo daugiau, nei tikėjosi patys.

Šventės akimirka / Lino Dambrausko nuotrauka
Šventės akimirka / Lino Dambrausko nuotrauka
BEATRIČĖ JUREVIČIŪTĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-09-28 10:52
AA

Asta ir Glenas iš namų Anglijoje į Deià miestelį Maljorkoje išskrido privačiu lėktuvu, likus penkioms dienoms iki vestuvių. Čia esančiame penkių žvaigždučių viešbutyje „La Residencia, A Belmond Hotel“ šeimos rate jie dar spėjo atšvęsti ir kartu atvykusio Gleno sūnaus Jacko dvidešimt ketvirtąjį gimtadienį.

Netrukus viešbutyje pasirodė ir didžiulė komanda, kuri daugiau nei metus rūpinosi kiekviena šventinio savaitgalio smulkmena, vadovaujama „Lapės vestuvių“ švenčių organizatorės Lauros Vagonės ir vieno geriausių nuotakos draugų dekoratoriaus Manto Petruškevičiaus.