Pop klasikos grupė  „el Fuego“ sulaukė dėmesio garsiame J. Vachtangovo teatre

Pop klasikos grupė  „el Fuego“ sulaukė dėmesio garsiame J. Vachtangovo teatre / Asmeninio albumo nuotr.
Pop klasikos grupė  „el Fuego“ sulaukė dėmesio garsiame J. Vachtangovo teatre / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-22 12:48
AA

Pop klasikai Jonas Sakalauskas, Rokas Spalinskas ir Paulius Bagdanavičius atstovaudami grupę „el Fuego“ sulaukė tarpautinio dėmesio Rimo Tumino vadovaujamame Maskvos J. Vachtangovo teatre.

Šiuo metu savo koncertinį turą „apie meilę...“ tęsianti grupė „el Fuego“ lapkričio viduryje sulaukė ypatingo pasiūlymo - savo pasirodymu prisidėti prie vykusios jaunųjų teatro režisierių bienalės Maskvoje, kurioje buvo apdovanojami jaunosios kartos režisieriai. Minėtame renginyje dalyvavo tik kviestiniai svečiai - teatro ir visuomenės elitas.

Pop klasikos grupė  „el Fuego“ sulaukė dėmesio garsiame J. Vachtangovo teatre / Asmeninio albumo nuotr.

J. Vachtangovo teatras garsus ne tik dėl pastatytų spektaklių, bet ir jame vaidinančių profesionalų. O greta už teatro vairo sėdinčio R. Tumino dirba ne vienas Lietuvos teatre pasižymėjęs lietuvis. Scenografas Adomas Jacovskis, kompozitorius Faustas Latėnas ir kiti. Apdovanojimų ceremoniją režisavo taip pat viena ryškiausių šių dienų Lietuvos choreografių Anželika Cholina, kuri ir pakvietė Lietuvos pop klasikos grupę „el Fuego“ lietuvišku prieskoniu papuošti ypatingai svarbų renginį užsienyje.

Grupės nariai džiaugiasi turėję galimybę prisidėti prie svarbaus renginio ir likti pastebėtais teatro elito.

„Ypatingai džaiugiamės, kad savo pasirodymais galime dalintis ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Tai didžiulis įvertinimas mums, kaip atlikėjams. Ačiū Anželikai Cholinai, kuri mus pastebėjo ir pakvietė. Po pasirodymo, kuriam pritarė ir teatro orkestras, sulaukėme tikrai nemažai dėmesio ir komplimentų ne tik iš teatro vadovo R. Tumino, bet ir visos teatro bendruomenės“, - apie pasirodymą kalbėjo grupės nariai.

Pop klasikos grupė  „el Fuego“ sulaukė dėmesio garsiame J. Vachtangovo teatre (7 nuotr.)
+1