Popmuzikos karalienei Madonnai – 63-eji: pasidalijo kadrais su 27-erių mylimuoju ir vaikais

Madonna su vaikais ir mylimuoju Ahlamaliku Williamsu / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio 16 dieną atlikėja Madonna švenčia gimimo dieną. Dar prieš keletą dienų savo gerbėjų 63 metų sukakties proga paprašiusi ypatingos dovanos, šiandien popmuzikos karalienė pasidalijo keletu intriguojančių šventės kadrų. Madonna gimimo dieną sutinka su mylimuoju, 27-erių metų reperiu Ahlamaliku Williamsu.

Paskutinį vasaros mėnesį gimimo dieną mininti Madonna  paviešino išskirtinius kadrus ir gerbėjams pranešė, kad jos gimtadienio fiesta prasideda.

Madonna svarbią dieną leidžia su pačiais artimiausiais. Dainininkės pašonėje – ir kur kas už ją jaunesnis reperis Ahlamalikas Williamsas, su kuriuo praėjusiais metais audringai minėjusi savo gimimo dieną garsi dainininkė net sulaukė kritikos

Neseniai garsiai pareiškusi palaikymą su tėvu dėl teisių į savo turtą ir noro išsivaduoti iš jo globos kovojusiai Britney Spears Madonna dar prieš gimimo dieną kreipėsi į savo gerbėjus ir šįkart gimtadienį pasitiko nusiteikusi geriems darbams.

Moteris paprašė paaukoti pinigų savo įkurtai ligoninei Malavyje. 

„Sveiki, visi. Mano gimimo diena jau ne už kalnų ir štai geriausia dovana, kokią tik galite padovanoti. Kaip žinote, man priklauso Mercy James centras, kurį prieš ketverius metus pastačiau Blantaire“, – socialiniame tinkle į sekėjus prieš keletą dienų kreipėsi popscenos karalienė. 

Dainininkė paaiškino, jog jos įkurta ligoninė vienintelė rūpinasi vaikais skurdžiame krašte. Madonna ją pastatė 2017 metais, drauge su pelno nesiekiančia „Rising Malawi“ organizacija. Pavadino ligoninę savo dukros Mercy James vardu. Ją Madonna ir įsidukrino Malavyje 2009 metais.

 

Anot Madonnos, tai vienintelė ligoninė, kuri gali suteikti reikiamą pagalbą vaikams visoje šalyje. Dainininkė pridėjo, kad jos išlaikymas reikalauja didžiulių resursų. 

Madonnai pasidalijus nuoroda, kurią paspaudus gerbėjai gali pasidalinti auka, ši pridėjo, kad bus siekiama gauti visą reikiamą sudėtingoms operacijoms įrangą ir papildyti ligoninę trūkstamomis lovomis. 

Netrukus popkaralienė jau dėkojo savo sekėjams už dosnumą, pinigų ligoninei surinkti jai pavyko. Anot Madonnos, ši dovana buvo pati geriausia, neprilygstanti jokiai kitai. 

Fotogalerija:

Madonna (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau