Popmuzikos superžvaigždės pristatė dainą, skirtą Orlando žudynių aukoms

Britney Spears, Jennifer Lopez, Gwen Stefani ir Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Britney Spears, Jennifer Lopez, Gwen Stefani ir Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-10 13:24
AA

Visas būrys pačių ryškiausių popmuzikos žvaigždžių suvienijo jėgas ir kartu įrašė dainą „Hands“, skirtą Orlando žudynių aukoms.

Dainoje „Hands“ galima išgirsi tokias muzikos žvaigždes kaip Britney Spears, Selena Gomez, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Pink, „Imagine Dragons“, Juanesas, Mary J. Blige, Meghan Trainor, Jasonas Derulo, Kacey Musgraves, grupės „Fun.“ lyderis Nate'as Ruessas, Halsey, Prince'as Royce'as.

Prie „Hands“ atlikimo taip pat prisidėjo ir savo homoseksualumo neslepiantys atlikėjai Adamas Lambertas, Jussie Smollettas, Tyleris Glennas, Ty Herndonas, MNEK, Alexas Newellas, Troye Sivanas, transvestitas RuPaulas bei Los Andželo transeksualų choras.

Visos lėšos, gautos už šią dainą, bus pervestos į išpuolio Orlando išpuolio aukų (žuvusiųjų artimiesiems ir sužeistiesiems) fondą, LGBT bendruomenės Floridoje centrą ir nevyriausybinei organizacijai GLAAD. ​

Šią dainą sukūrė muzikos prodiuseris ir dainų autorius Justinas Tranteris, dirbęs su ryškiausiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis.

„Tą pačią sekundę, kai išgirdau apie šią siaubingą tragediją, per kurią tiek daug mano LGBT brolių ir sesių neteko gyvybių, iškart sėdau į lėktuvą, skrendantį į Orlandą, ir pasiūliau savo bet kokią pagalbą, – sakė Justinas Tranteris. – Visiems kartu sukurti šį labdaringą singlą yra mano, ir visų prisidėjusių, būdas ir toliau siūlyti savo pagalbą bei skatinti taiką ir meilę pasaulyje.“

Žmonės.lt primena, kad siaubingiausias teroro aktas JAV nuo Rugsėjo 11-osios įvyko birželio 12-ąją Orlando gėjų naktiniame klube „Pulse“ – išpuolio metu buvo nužudyti 49 ir sužeisti dar 53 žmonės.