Populiarusis Beardyman grasina per koncertą į orą paleisti dronus ir lietuviams nupjauti pirštus

Beardyman / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiais metais festivalyje „Karklė Live Music Beach 2018“ pasirodys tikros žvaigždės. Įvairiausios muzikos, iš visų pasaulio kampelių, galės pasiklausyti įvairiausio plauko melomanai. Netrūks „beatboxo“, repo, popmuzikos. Užsienio atlikėjai jau nekantrauja susitikti su lietuviais. Kalbantis su Darrenu Foremanu, geriau žinomu kaip Beardyman, iš pradžių sutrinku. Jo sarkazmas toks stiprus, kad nuo tokio užtaiso reikia atsipeikėti ir tik tada topteli: „Šis atlikėjas dar ir puikus komikas.“

Beardyman išpopuliarėjo Didžiojoje Britanijoje net dukart pelnęs geriausio „beatboxo“ meistro apdovanojimą, vėliau jis tapo šalyje rengiamo čempionato teisėju. Su to kolega „Dub Fx“ Lietuvoje jis pasirodys ir vėl. Atlikėjas į sceną žengs festivalio „Karklė Live Music Beach“ metu.

Jau esate pasirodęs Lietuvoje. Ką apie ją prisimenate?

Gal ir pamenu kažką, tačiau mano atmintis labai prasta. Taip, Lietuvą aš menu. Visus tuos „fainus“, „kietus“ žmones. Nepykite, jei nieko daugiau nepasakysiu – aš savo pusę gyvenimo vargiai beprisimenu.

„Kaklė Live Music Beach 2018“ festivalyje jūs dalysitės scena su kitu „beatboxo“ meistru DUB FX. Esate puikūs draugai. Kada paskutinį kartą rodėtės tame pačiame renginyje?

Na, ir vėl nuvilsiu – negaliu tiksliai jums pasakyti. Esame kolegos, ne kartą rengėme pasirodymus tose pačiose scenose visame pasaulyje.

Kiek kartų per dieną dažniausiai „beatboxinate“?

Net nesuskaičiuočiau. Turiu koncertų įvairiose šalyse, repetuoju, tai yra mano gyvenimas.

Viename interviu minėjote, kad pradėjote tai daryti sulaukęs trijų metų. Taip pat sakėte, kad buvote „keistas“ vaikas. Kaip suprasti tokį jūsų apibūdinimą?

Na, čia gal labiau norėjau pasakyti, jog ne visi vaikai sulaukę trijų metų ima užsiiminėti panašiais dalykais. Nežinau, kiek ten to keistumo buvo.

Beardyman / Organizatorių nuotr.

Be to, kad rengiate „beatboxo“ pasirodymus jūs dar ir komikas. Yra sakoma, kad humoristai – iš tiesų patys liūdniausi žmonės pasaulyje...

Kaip galima apibūdinti laimę? Man tai per sunku. Akimirką aš jaučiuosi laimingas, kitą – ne. Gali galvoti, kad tu gyvenime toks laimingas esi, o tada – bumt! – pasidarai laimingesnis, nei prieš tai buvusiu etapu. Ką tai reiškia? TU NIEKADA NESUVOKSI, KAS YRA LAIMĖ.

Kokios pagrindinės emocijos ant scenos jus dažniausiai užvaldo?

Anksčiau, kai buvau paauglys, dažnai pasitelkdavau neigiamas emocijas. Užlipus ant scenos tarsi jas išlaisvindavau, viską paleisdavau. Dabar nuoširdžiai nemanau, kad pyktis yra geriausia emocija. Man atrodo, kad kuri muziką pasiduodamas įvairiems jausmams. Jei jau darai piktą dalyką, tai turėtum pats įtikėti muzika, kad ji išlaisvina. Tiesa, turint rimtų problemų – geriausiai jas išspręsti ne dainomis ar „beatboxinimu“.

Beardyman / Festivalio organizatorių nuotr.

Kas labiausiai išveda iš pussiausvyros koncertų metu?

Negaliu pakęsti, kai žmonės šoka (nusikvatoja). Dažniausiai prie scenos visų laukia įspėjimas, kad per mano šou negalima šokti. Tą padariusių laukia didžiulė atsakomybė. Būsite išmesti iš koncerto. O jei iškelsite rankas į viršų... Virš žmonių skraidys dronai, kurie visiems nenaudėliams nupjaus pirštus.

Juokaujate...

Visai ne. O jei žmonės bus bent kiek apsvaigę nuo alkoholio – išvis nutrauksiu pasirodymą.

Skaitykite daugiau