„Porsche“ atsakas į Paulo Walkerio dukters ieškinį: „Jį pražudė neatsargus vairavimas ir greitis“

Paulo Walkerio gerbėjai atsisveikina su aktoriumi jo žūties vietoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vokiečių automobilių gamintojas „Porsche“ atsakė į avarijoje žuvusio Paulo Walkerio (1973–2013) dukters Meadow ieškinį ir tvirtina, kad aktorių pražudė ne kokie nors techniniai „Porsche Carrera GT“ gedimai, o „nutrūktgalviškas vairavimas ir per didelis greitis“.

„Kaip jau esame sakę anksčiau, mus visada liūdina, kai kas nors nukenčia vairuodamas „Porsche“ automobilį, bet mes manome, kad tyrėjų išvados aiškiai nustatė, kad šiuo konkrečiu atveju šią tragišką avariją sukėlė nutrūktgalviškas vairavimas ir pernelyg didelis greitis“, – CNN sakė „Porsche“ atstovas spaudai.

Žmonės.lt primena, kad po kelis mėnesius trukusio tyrimo policija paskelbė, kad minėta avarija įvyko dėl per didelio greičio – Rogerio Rodo vairuojama „Porsche Carrera GT“ važiavo maždaug 130–150 km/val. greičiu kelyje, kuriame leistinas greitis yra 70 km/val.

Avarijos, kurios metu žuvo Paulas Walkeris ir Rogeris Rodas, vietoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždės Paulo Walkerio 16-metė dukra Meadow su tyrėjų išvadomis nesutinka ir padavė į teismą „Porsche“ tvirtindama, kad jie neužtikrino savo gaminamo automobilio saugumo ir dėl to 2013-ųjų lapkritį žuvo jos tėvas bei jo draugas profesionalus lenktynininkas Rogeris Rodas.

Rogerio Rodo našlė praėjusiais metais buvo pateikusi panašų ieškinį, tačiau tada „Porsche“ pareiškė, kad dėl nelaimės kaltas vairuotojas, o ne jų automobilio trūkumai.

Paulo Walkerio žūties vietoje gedi aktoriaus gerbėjai (24 nuotr.)
+18
Neoficiali atsisveikinimo su Paulu Walkeriu ceremonija (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau