„Porsche“ vadovas skiriasi su demencija sergančia žmona: „suartėjo“ su 20 m. jaunesne moterimi

Wolfgango ir Claudios Porsche, Leiningeno princesė Gabriela / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Wolfgango ir Claudios Porsche, Leiningeno princesė Gabriela / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-23 20:26
AA

„Porsche“ vadovas Wolfgangas Porsche (79) po 16 kartu praleistų metų skiriasi su žmona Claudia (74), kuriai prieš porą metų buvo diagnozuota demencija, praneša „Daily Mail“.

Wolfgango ir Claudios Porsche šeimai artimi šaltiniai teigė, kad vyrui sunkiai sekasi gyventi su žmona dėl jos elgesio pokyčių. Pranešama, kad „Porsche“ įkūrėjo Ferdinando Porsche anūkas skyrybų prašymą užpildė dėl „sunkios demencijos, kuri ją prikaustė prie namų“.

Pastaruosius dvejus metus demencija serganti moteris turi keturis slaugytojus, kurie ja rūpinasi ištisą parą. Anot „Daily Mail“, ji jau kelis mėnesius negali savarankiškai judėti, o jos protiniai sugebėjimai sparčiai prastėja.

Wolfgangas ir Claudia Porsche / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pora kartu buvo nuo 2007 m., o susituokė 2019 m. W.Porsche turi keturis vaikus, du iš jų – su režisiere ir scenarijų autore Susanne Bresser, su kuria buvo susituokęs 1988-2008 m. Porsche šeimos turtas vertinamas 20 mlrd. eurų.

Vokietijos žiniasklaida taip pat pranešė, kad pastaraisiais mėnesiais milijardierius W.Porsche suartėjo su drauge, Leiningeno princese Gabriela (59). Jų draugystė trunka jau 25 metus.

Gabriela – dar žinoma kaip Inaara Aga Khan – kaip ir Claudia Porsche studijavo teisę Miunchene ir Kelne. 1991 m. ji ištekėjo už Leiningeno princo Karlo, tačiau 1998 m. pora išsiskyrė.

Leiningeno princesė Gabriela / Vida Press nuotr.

Vėliau tais pačiais metais ji ištekėjo už izmailitų nizaritų imamo Karimo Aga Khano IV (86). Pora išsiskyrė 2014 m.

Nuo 1999 m. Gabriela dalyvauja įvairiuose trečiojo pasaulio vystymosi projektuose, skatindama savarankiškumą ir teikdama pagalbą stichinių nelaimių atveju. Nuo 2004 m. ji aktyviai dalyvauja kovoje su AIDS, remia Vokietijos AIDS fondą.