Portalo Beta.lt dešimties metų sukakties šventė: su šypsenomis ir beprotiškomis rungtimis

Beta.lt 10-ies metų šventės akimirkos
Beta.lt 10-ies metų šventės akimirkos
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-08-06 16:08
AA

Pačiame liepos viduryje portalas Beta.lt atšventė įpūdingą 10-ąjį gimtadienį. Ryški ir įsimintina, net tris dienas trukusi šventė vyko Smiltynės jachtklube, svečius linksmino žodžio kišenėje neieškantis Rolandas Mackevičius, netrūko muzikos, žaidimų, nuotykių ir linksmybių, o ypatingą nuotaiką kūrė vasariška pajūrio atmosfera.

Beta.lt komandą sudaro beveik trys dešimtys kūrybingų, talentingų, drąsių, šmaikščių ir draugiškų asmenybių. Šventinį savaitgalį visi turėjo progą ne tik pasidžiaugti įspūdinga įmonės sukaktimi bei naujo ofiso Klaipėdoje atidarymu, bet ir patikrinti komandos stiprumą, įvertinti nuveiktus darbus bei pasidalinti planais. Generalinis įmonės direktorius Raimundas Adomaitis pristatė metų apžvalgą, savo lūkesčius ir didžiąsias svajones ateinanties penkeriems metams. „Planus gali sugriauti nenumatytos aplinkybės, o svajonių neatims niekas,“ – kalbėjo Raimundas.

Šventinis vakaras prasidėjo profesionalia fotosesija, po kurios Beta.lt kolektyvas sėdosi prie dailiai serviruotų stalų ir jau visai netrukus plojimais sveikino vakaro vedėją charizmatiškąjį Rolandą Mackevičių. Sunku patikėti, kad viename žmoguje gali tilpti tiek talento, humoro, tiek pokštų, gimstančių, regis, iš niekur! Keletas smagių vakaro žaidimų, į kuriuos buvo įtraukta visa komanda, gimtadienio vaišės, tortas, muzika, šokiai – ir vakaras praskriejo akimirksniu.   

Niekas taip nepatikrina partnerystės, kaip ekstremalios situacijos, tad ankstų šeštadienio rytą visi rikiavosi į eilę ir skaičiavosi pirmais-antrais, mat laukė renginių organizatorių Chameleonas.lt parengta turininga ir aktyvi komandos kūrimo (Team Building) dienos programa. Suskirstyti į komandas, visi turėjo įveikti 10 nelengvų, bet labai smagių rungčių: daugiaviečių slidžių lenktynes, milžiniško batuto ridenimą, sumo imtynes, futbolą pripučiamuose kamuoliuose, lankinį ir kt. Dienos pabaigoje, susumavus taškus, žaidėjai buvo apdovanoti prizininkų medaliais, gausiai aplaistyti šampano purslais ir visi pavargę, bet laimingi vakarą užbaigė garsiajame „Skandalo“ restorane Klaipėdoje.

Absoliučiai visa Beta.lt komanda sutiko, kad visą savaitgalį neapleido jausmas, lyg vyktų ne įmonės, o šeimos šventė, lyg vienas kitą pažinotų metų metus, o gal net dešimtmečius… Po šventinio savaitgalio visi grįžo neabejotinai vieningesni, stipresni ir įkvėpti darbams, kūrybai bei naujiems dideliems Beta.lt žygiams.

Kviečiame susipažinti su Beta.lt dešimtmečio komanda iš arčiau bei pasižvalgyti po šventės nuotraukų galeriją!

Beta.lt 10-ies metų šventės akimirkos (45 nuotr.)
+39