Prabangią vestuvių puotą iškėlusi Eva Čičinytė tapo mama: atskleidė pirmagimio vardą

Eva Čičinytė su vyru  / Asmeninio albumo Lino Dambrausko nuotr.
Eva Čičinytė su vyru / Asmeninio albumo Lino Dambrausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-02 09:36
AA

Už Atlanto gyvenančiai verslininkei, aktorei Evai Čičinytei ir jos sutuoktiniui, investicijų bankininkui, teisininkui Charlesui Cannonui šių metų gegužės 31-oji – ypatinga. Pora susilaukė pirmagimio.

Žinia apie pagausėjusią šeimą Eva pasidalijo instagrame. Čia ji paviešino jaukią pirmąją kūdikio nuotrauką.

Moteris atskleidė, kad kūdikis pasaulį išvydo paskutinę pavasario dieną – gegužės 31-ąją.

Evai ir Charlesui gimė dukra, kurią pora pavadino Sophia Diana Cicinyte Cannon.

Apie laukiamus gandrus Eva pranešė per Kūčias instagrame. Savo socialinių tinklų paskyroje ji pasidalino nėštumo fotosesijos kadrais. Eva ir jos vyras Charlesas pozavo susiderinę aprangomis – abu pasipuošę baltais marškiniais ir džinsais.

„Labai džiaugiamės galėdami pasidalinti žinute apie naują gyvybę. Mes abu visada svajojome apie didelę šeimą ir mums labai pasisekė, jog šį mažą stebuklą galėjome atšvęsti per Kalėdas su savo šeima ir draugais“, – Žmonės.lt sakė E.Čičinytė.

Žmonės.lt primena, kad E.Čičinytė ir Ch.Cannonas susituokė praėjusių metų gegužę. Vestuvių ceremonija vyko romantiškoje pilyje netoli Paryžiaus.

Evos Čičinytės ir Charleso Cannono prancūziška aura apsuptos vestuvės (29 nuotr.)
+23

Šventėje dalyvavo daugiau nei septyniasdešimt svečių iš viso pasaulio – Lietuvos, Kanados, JAV, Italijos, Ispanijos, Monako, Dubajaus ir kitų šalių. Šventės organizavimą pora patikėjo Laurai Vagonei ir „Lapės vestuvių“ komandai, įspūdingais šventės dekorais pasirūpino Mantas Petruškevičius. Šventės vedėja buvo Indrė Kavaliauskaitė.