Prabangios juvelyrikos ir kailinių pristatyme – būrys garsenybių

Vakaro svečiai / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą sostinėje vyko išskirtinis renginys: kviestinė publika išvydo naują mados namų „Nijolė“ kolekciją, grožėjosi pusės milijono eurų vertės juvelyrikos dirbiniais.

Prieš 25 metus įkurtas butikas „Nijolė“ šventinį vakarą virto pačiu tikriausiu madų podiumu, ant kurio pristatyta nauja kailinių kolekcija.

Renginio svečiai išvydo ir pusės milijono eurų vertės italų aukštosios juvelyrikos namų „Stefan Hafner“ dirbinius.

Kolekcijos pristatyme pasirodė būrys garsių svečių, tarp jų – Inga ir Aivaras Stumbrai, Vaida Jasaitienė, Rasa Arlauskienė, Mantas Petruškevičius, Natalija ir Sigitas Martinavičiai, Eduardas Fedotovas ir Rūta Mackevičiūtė, Vaida Skaisgirė, Milda Štakėnaitė, Sergejus Troščenkovas ir kiti.

„Nijolės“ kailinių ir „Stefan Hafner” juvelyrikos dirbinių pristatymas (136 nuotr.)
+130

Išskirtiniam trečiadienio vakarui Ingos Stumbrienės įvaizdį kūrė dizaineris Liutauras Salasevičius.

Paklausta, koks juvelyrikos dirbinys jai – pats svarbiausias, I.Stumbrienė kaip mat žvilgtelėjo į vestuvinį žiedą.

„Mano pagrindinis juvelyrinis dirbinys – vestuvinis žiedas, nes jis man yra be galo brangus. Visada jį dėviu, turiu su savimi – ar tai pasivaikščiojimas su vaikais, ar vakarėlis“, – 15min pasakojo I.Stumbrienė.

Inga ir Aivaras Stumbrai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

O be kailinių I.Stumbrienė teigė, kad neišsiverstų nė žiemos. „Aš negaliu pasakyti, kad moteris privalo turėti kailinius, bet man tai yra nepakeičiama stiliaus detalė, todėl kailinių turiu...“, – sakė I.Stumbrienė.

Kolekcijos pristatyme dalyvavusi Vaida Jasaitienė teigė, kad kailinių nedėvi, o ir juvelyrikos dirbiniai jai taip pat nėra būtini.

Inga ir Aivaras Stumbrai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kadangi aš jų neturiu, tai moteris neprivalo jų turėti“, – juokėsi V.Jasaitienė.

„Aš manau, kad viskam yra savo laikas, kailiniams – taip pat. Kalbant apie juvelyrikos dirbinius, man jie taip pat nebūtini“, – sakė V.Jasaitienė.

Papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė pasakojo, kad šaltojo sezono metu kailiniai – jai geriausias drabužis.

Inga ir Aivaras Stumbrai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Norėčiau būti kukli ir sakyti, kad kailiniai nebūtini, tačiau moteriai jie suteikia džiaugsmo, kaip ir papuošalai. Kailiniai – vienas patogiausių drabužių, kuriuos nešioju žiemos metu, nes jie yra lengvi ir puikiai šildo.“

Vakaro metu N.Martinavičienė dairėsi ir papuošalų: „Moteris privalo turėti jų, o kiekviena nori savo dėžutėje turėti deimantų.“

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė sakė, kad pirmiausia žmogus turėtų pamąstyti apie savo vertybes, o tuomet pirkti kailinius.

Inga ir Aivaras Stumbrai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Manau, kad pirmoje vietoje turėtų būti ne kailiniai ar juvelyriniai dirbiniai, o šeima, išsilavinimas, žmogiškos vertybės. Tik tada galima pradėti galvoti apie blizgučius – kailinius ir kitus dalykus. Žinoma, malonu turėti gražių drabužių ir kiekviena moteris to nori, tačiau ne visi tinkamai susidėlioja prioritetus...“, – pasakojo V.Skaisgirė.

Lietuviško prekinio ženklo „Coocoomos“ kūrėja Rūta Mackevičiūtė 15min pasakojo, kad gyvenant Lietuvoje, kailinių ypač norisi...

Inga ir Aivaras Stumbrai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Tai yra labai individualu, bet jeigu moteriai reikia kailinių, tai kodėl jų neturėti? Aš turiu ne vienerius – manau, kad gyvename tokioje klimato zonoje, kai kailiniai yra reikalingi. Jie suteikia ne tik grožio. Šilčiau turbūt nieko neįmanoma apsirengti“, – sakė R.Mackevičiūtė.

O apie juvelyrikos dirbinius Rūta kalbėjo: „Aš manau, kad kiekvienai moteriai yra malonu gauti juvelyrinį dirbinį dovanų ir džiaugiuosi, kad jie, kaip ir prisiminimai, išlieka visam gyvenimui.“

Skaitykite daugiau