Prabilo mirusio 35-erių modelio Jeffo Thomaso agentė: iškėlė kitą mirties versiją

Jeffas Thomas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Netikėtai Majamyje mirus 35-erių modeliui ir influenceriui Jeffui Thomasui, prabilo jo agentė. Ji atskleidė apie ką jiedu kalbėjosi likus parai iki modelio mirties ir dėl kokios priežasties, jos nuomone, nutrūko Jeffo gyvybė.

Modelio Jeffo Thomaso agentė Luli Batista pareiškė, kad jis galimai mirė netyčia paslydęs ir nukritęs besidarydamas asmenukę, o ne dėl savižudybės, kaip teigta anksčiau.

„Tiesiog negaliu patikėti, kad tai tiesa, jog jis tyčia taip pasielgė, – portalui „Daily Mail“ sakė Luli Batista iš „Sovereign Talent Group“.

Ji kalbėjo apie tragediją, kuri į viešumą iškilo praėjusį trečiadienį po to, kai 35 metų modelio kūnas buvo rastas Majamio daugiabučių komplekso apačioje.

„Jis galėjo nukristi darydamasis asmenukę“, – postringavo agentė, kuri savižudybę laikė itin mažai tikėtina, turėdama omenyje, kad su floridiečiu kalbėjosi likus mažiau nei 24 valandoms iki jo mirties.

Ji sakė, kad jiedu draugiškai susirašinėjo SMS žinutėmis, kuriose jis neva juokavo apie artėjančią modelių atranką. Jie netgi buvo suplanavę skambutį, kad aptartų J.Thomaso naują pradedamą verslą.

„Jis didžiavosi savimi, buvo laimingas, motyvuotas, tiesiog mylintis gyvenimą“, – kalbėjo L.Batista.

„Esu tokia priblokšta. Jis buvo toks gražus ir mielas“, – pridūrė ji.

Visgi jos teorija kiek prieštarauja kovo 11 d. paviešintui feisbuko įrašui, kuriuo pasidalijo Jeffo Thomaso brolis Skylaras Ray Thomasas. Jis teigė, kad jo brolis atėmė sau gyvybę po to, kai kovojo su „priklausomybe ir psichikos sveikatos problemomis“.

Primename, kad praėjusį trečiadienį Majamyje esančiame daugiabučių komplekse pareigūnai aptiko Jeffo Thomaso kūną, o liudininkai tvirtino, kad jis iššoko iš balkono, pranešė TMZ.

Nors skrodimas baigtas, pareigūnai kol kas oficialiai mirties priežasties neatskleidė.

J.Thomas buvo pasirašęs sutartį su Londone įsikūrusia modelių agentūra AMCK, pozavo žurnalams, pasirodydavo reklamose.

Iš Floridos kilęs vyras taip pat buvo šiuolaikinio meno bendrovės „One Popsicle“ įkūrėjas ir direktorius.

Fitneso entuziastas buvo aktyvus instagrame, kur save vadino „išdidžiu šuns tėvu“, „pradedančiuoju ugniagesiu“ ir turėjo daugiau nei 120 tūkst. sekėjų.

Kai kuriose jo nuotraukose J.Thomas pozuodavo su įvairiomis įžymybėmis, įskaitant aktorę Megan Fox, Nicole Scherzinger ar kt.

Pasklidus žiniai apie garsaus modelio mirtį, jautriais žodžiais dalijosi jo kolegos.

Kaskadininkas ir kolega modelis Joe Carozza rašė: „Tavo užkrečianti šypsena visada teikė tiek daug džiaugsmo mano gyvenime. Ilsėkis ramybėje, mielas berniuk.“

„Buvo malonu būti tavo agentu. Padarei viską, ko reikėjo, kad tau pavyktų šiame versle. Kartais tai vargino, bet žinojau tavo tikslus ir tavo aistrą jų siekti. Dar svarbiau buvo vėliau užsimezgusi mūsų draugystė. Tavo širdis visada buvo tinkamoje vietoje“, - rašė J.Thomaso vadybininkas Geraldas Frankowskis.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Skaitykite daugiau