Prabilo teroro aktą išgyvenęs Arianos Grande būgnininkas: „Neturėjome žalio supratimo, kas įvyko“

Per Arianos Grande koncertą įvykdytas teroro aktas / Žmonės.lt montažas
Per Arianos Grande koncertą įvykdytas teroro aktas / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-23 17:59
AA

Vėlyvą pirmadienio vakarą Islamo valstybė įvykdė išpuolį Mančesteryje, per kurį žuvo 22 žmonės, dar 59 buvo sužeisti. Tarp nukentėjusiųjų yra vaikų. Savižudis teroristas susprogdino bombą vos tik pasibaigė paauglių dievaitės Arianos Grande koncertas Mančesterio arenoje.

Iš 22 aukų pavardžių paskelbtos vos kelios: Georgina Bethany Callander (18), Saffie Rose Roussos (8) ir Johnas Atkinsonas (26).

Išpuolio aukos: / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkė ir jos komanda nenukentėjo. Bent jau ne fiziškai. „Esu sukrėsta. Iki pat širdies gelmių. Trūksta žodžių“, – tai visas Arianos Grande komentaras pasauliui po tragedijos.

Plačiau nelaimę pakomentavo Arianos Grande būgnininkas Aaronas Spearsas. Muzikantas atskleidė įvykio detales „Fox News“ žurnalistui Steve'ui Chenevey.

Aaronas Spearsas / „Instagram“ nuotr.

„Arianos Grande būgnininkas man papasakojo, kad sprogimas įvyko, kai grupė ėjo į persirengimo kambarius“, – tviteryje rašė Steve'as Chenevey. Būgnininkas patikino, kad niekas iš grupės nebuvo sužeistas, tačiau ši skausminga patirtis įsirėžė į jų atmintį amžiams.

„Mes užbaigėme šou ir jau ėjome į savo persirengimo kambarį, kai... BŪŪŪM!!! Mes girdėjome žmones. Neturėjome žalio supratimo, kas įvyko... Buvo visokiausių spekuliacijų dėl to, kas nutiko.

Maždaug po penkių minučių, kai patekome į kambarį, atėjo apsauga ir mus informavo, kad tučtuojau turime evakuotis iš pastato... Tą akimirką supratome, kad tai yra rimta.

Iš pradžių manėme, kad garsą galėjo sukelti daugybė dalykų. Nė nepagalvojome apie bombą tol, kol baigus evakuaciją mums buvo pasakyta, kas iš tiesų įvyko... Man plyšta širdis, nes tiek daug nepilnamečių ateina į mūsų koncertus... Negaliu liautis apie juos galvojęs.

Esu be galo dėkingas, kad niekas iš mūsų komandos nebuvo fiziškai sužeistas, tačiau šis skausmingas atsiminimas liks su mumis amžinai... Aš vis dar negaliu patikėti. Tai taip siurrealu“, – pasakojo Aaronas Spearsas.

Arianos Grande koncertą Mančesteryje sukrėtė teroro aktas (30 nuotr.)
+24