Praėjus lygiai 6 metams po Avicii netekties, mirė jo mylimoji Emily: buvo vos 34-erių

Avicii su mylimąja Emily / „Instagram“ nuotr.
Avicii su mylimąja Emily / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-12 20:46
AA

Praėjus šešeriems metams po didžėjaus Avicii mirties, anapillin iškeliavo jo 34-erių mylimoji Emily Goldberg.

Moteris mirė balandžio 3 d. La Jolloje, Kalifornijoje, skelbia „People“.

Teigiama, kad jos mirties priežastis buvo plaučių embolija – gyvybei pavojinga būklė, kai vieną ar daugiau plaučių arterijų užkemša kraujo krešulys.

E.Goldberg gedi jos tėvai Julie ir Samas Goldbergai bei brolis Aaronas Goldbergas.

Kaip rašo „People“, savo santykius nuo aplinkinių akių saugoję Emily ir Avicii, kurio tikrasis vardas Timas Berglingas, niekad neatviravo apie savo pažinties istoriją. Vis dėlto žinoma, kad pora susitikinėjo dvejus metus iki pat didžėjaus mirties. Avicii mirė 2018 metų balandį.

Mirus mylimajam Emily instagrame paviešino jautrų įrašą, kuriame pacitavo ir Avicii dainos „Wake me up“ žodžius.

„Nagi, mieloji, nepasiduok dėl mūsų. Pasirink mane, ir aš parodysiu tau meilę.“ – tai žodžiai iš dainos, kurią Timas parašė man. Norėčiau galėti tai padaryti. Dvejus metus, kol buvome kartu, jis buvo mano artimiausias patikėtinis ir geriausias draugas. Dabar negaliu žiūrėti į Meškiuką žinodama, kad daugiau niekada nepamatysiu jo veido. Vis dar bandau sudėlioti mintis ir dėkoju už visus gerus žodžius ir tekstus. Pažadink mane, kai viskas baigsis, nes nenoriu, kad tai būtų tikra“, – Avicii dainos žodžiais įrašą tąkart užbaigė ji.

E.Goldberg gimė 1989 m. gruodžio 3 d. Povėjuje, Kalifornijoje. Prieš dvejus metus moteris atviravo, kad kovoja su onkologine liga. Tiesa, praėjusių metų gegužę pasidalijo džiugia žinia – teigė pagijusi nuo vėžio.