Praktiškoms nuotakoms – vestuvinės idėjos tiesiai iš gatvės

Gatvės stiliaus įkvėpimai nuotakoms / Vida Press nuotr.
Gatvės stiliaus įkvėpimai nuotakoms / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-07-30 10:00
AA

Daugelis ieškodami vestuvinės suknelės blaškosi tarp tūkstančius kainuojančių dizainerių kūrinių, nuomojamų suknių, artimųjų siūlomų idėjų ir panašiai. Verčiamės per galvą ieškodamos to vienintelio, vienetinio ir išskirtinio vestuvių komplekto. Visgi – ne visos nori atrodyti fėjos ir princesės, skęstančios dešimtyse metrų ir sluoksnių nėrinių, tiulio ir šifono.

Jei atvirai, šiais laikais atrodyti kaip išskirtinei nuotakai galima dviem atvejais: jei suknelė yra unikalus vintažinis drabužis, dėvėtas močiutės ar promočiutės; jei vestuvinį drabužį pasidarote pati. Net prabangių suknių dizaineriai siuva pagal šių populiarumą ir paklausą, tad unikalumas prioritetų sąraše nebūtinai dominuoja.

Pati kurdama suknelę ar vestuvinį komplektą sutaupysite biudžeto povestuvinei kelionei ir atrodysite vienintelė su vienetiniu apdaru. Ką siūlau? Gatvę. Tiksliau, įkvėpimą iš ten. Gatvės madistės sugeba susikurti unikalius baltus derinius – iš dažnai parduotuvinių, joms specialiai nesiūtų drabužių. Tad jei prosenelės suknelė – ne jums arba jos nėra, laikas idėjų pasidairyti ten, kur jų – bent jau vestuvėms – rečiausiai ieškoma.

Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.

Gal jums arčiau širdies baltas modernus kostiumas, o ne šifono debesis su nuometu? Arba puikaus sijono ir palaidinės ar marškinių komplektas? Tokiu atveju vestuvinis derinys gali tapti garderobo dalimi ir po vestuvių, užuot geltonuodamas spintoje viliotų kandis.

Įkvėpimui – balti ir puošnūs deriniai, tinkami vestuvėms. Nuo modernių, romantiškų iki ekstravagantiškų ir minimalistinių – šie deriniai vienodai prabangūs ir funkcionalūs, tereikės pakeisti aksesuarus ir prisiderinti puokštę. Dėl aksesuarų galios abejonių neturėtų kilti: atlasiniai, auksiniai bateliai ar basutės, gyvos gėlės plaukuose bet kokią suknią paverčia ypatinga.

Gatvės stiliaus įkvėpimai nuotakoms (23 nuotr.)
+17