N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Praradote susidomėjimą seksu? 4 naudingi patarimai

Pora miegamajame. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nebenorite mylėtis? Ilgametis partneris atrodo ne toks patrauklus? Specialistai aiškina, kad neverta skambinti pavojaus varpais ir nerimauti, kad taip bus visą likusį laiką. Tai visai normalu, o sužadinti aistrą galima visai paprastais būdais.

Ilgainiui daugelio porų seksualinis gyvenimas tampa ne toks intensyvus – tai normalu.

Ilgainiui daugelio porų seksualinis gyvenimas tampa ne toks intensyvus – tai normalu.

Įvairūs tyrimai rodo, kad vyrai itin seksualiai aktyvūs būna maždaug nuo 16 m. iki 25 m., moterys priešingai – pats aktyviausias laikotarpis prasideda maždaug nuo 29-erių ir tęsiasi iki 37-erių metų amžiaus. Tad visai nekeista, kad poreikiai gali nesutapti. Aišku, dėl to gali kilti konfliktų, nesutarimų, kuris nors jausis įskaudintas, nemylimas, negeidžiamas.

Tačiau situacijos dramatizuoti tikrai nereikėtų. Užuot pykęsi, geriau susėskite ir pakalbėkite, kaip jaučiatės, ko norėtumėte, ko nenorėtumėte, išbandykite naujų dalykų. Visai įmanoma, kad kaltas ne amžius ar atšalę santykiai, bet būtent rutina, įsisukusi į jūsų guolį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Svarstyklės – žaviosios Zodiako diplomatės

Nelaiminga pora / „Fotolia“ nuotr.

4 paprasti patarimai, kurie padės atgaivinti aistrą

Atsipalaiduokite ir nustokite galvoti apie savo netobulumus. Nuo tų laikų, kai moteris buvo laikoma tik vyro seksualinių poreikių tenkintoja, o pati negalėjo apie tokius net pagalvoti, iki dabar išlikę gana nemažai stereotipų. Seksualinių poreikių turi ne tik vyrai, bet ir moterys. Jūsų mylimasis tur prašymų? Puiku, bet informuokite jį, kad ir jūs jų turite.

Tačiau labai svarbu ir atsipalaiduoti. Vyrams patinka mylėtis, o visa kita nėra taip svarbu. Todėl jei tai darote iš visos širdies, mėgaukitės šiuo procesu – visas kitas mintis vykite šalin. Fiziškai tobulų žmonių nėra, tad ar verta sukti galvą, kaip atrodote (stora, nepatraukli...)?

Neapsieikite tik keliomis pozomis. Vyrams patinka pokyčiai, akimirkos žavesys. Tačiau ką jau slėpti – moterims taip pat. Beje, pastebėta, kad dažniausiai vyrai ištikimi būna toms moterims, kurios moka keisti savo išvaizdą, nenuspėjamai elgiasi.

Kaip mylitės? Kaskart vis ta pačia poza? Ekrano gražuolės keičia jas taip dažnai, kad sunku atsiminti, kokia buvo pirma. Be to, jos žino – svarbiausia ne tai, kad vyras pasiektų euforijos viršūnę. Kur kas svarbiau jį nustebinti netikėtomis akimirkomis. Kaskart ieškokite vyro kūne erotinių zonų, skirkite laiko naujiems meilės žaidimams, kitaip lieskite.

Pasak specialistų, jums tinkantis ir patinkantis apatinis trikotažas padės jaustis seksualiai, patraukliai ir netgi bus lengviau atsipalaiduoti, nes labiau pasitikėsite savimi.

Fantazija, kur tu? Rutina gali tiesiog visiškai nuslopinti aistrą. Tos, kurios išmano aistros meną, daro tokius dalykus, apie kuriuos jūs nė nepagalvojate. Tačiau svarbu, ne tai, ką jos daro, o kaip. Gal ir jūs kartais imatės įgyvendinti kokią nors vyro fantaziją, tačiau ar tai darote su entuziazmu? Paklauskite vyro, apie ką jis svajoja, ir atsiminkite, kad fantazija apie grupinį seksą dar nereiškia, kad jis ištvirkęs begėdis, kuris progai pasitaikius stengsis tai įgyvendinti. Visgi geriau žinoti, kas yra vyro galvoje, be to, atvirumas jus gerokai suartins.

Įsigykite gražių apatinių. Klausimas, ką apsirengti, senas kaip pasaulis. Tačiau jei jums nėra noro mylėtis, galbūt aistrą sužadins gražus apatinis trikotažas? Jei peržvelgusi savo turimą garderobą neradote nieko, kas tiktų, apsilankykite parduotuvėje – dailių apatinių niekada nebus per daug. Pasak specialistų, jums tinkantis ir patinkantis apatinis trikotažas padės jaustis seksualiai, patraukliai ir netgi bus lengviau atsipalaiduoti, nes labiau pasitikėsite savimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Veidas išdavikas: ką sako jūsų antakių forma?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau