Prasidėjo jau devynioliktasis „Nida Jazz Maratonas“

Pirmoji festivalio „Nida Jazz“ diena/Michail Levin nuotr.
Pirmoji festivalio „Nida Jazz“ diena/Michail Levin nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-08-02 10:10
AA

Ketvirtadienį prasidėjo jau devynioliktasis „Nida Jazz Maratonas“. Festivalis pristatantis džiazo kolektyvus iš viso pasaulio jaukioje Nidos vietoje, ant Urbo kalno prie švyturio ir pirmąją festivalio dieną nenuvylė klausytojų.

Koncertinę programą pradėjo etno muziką ir džiazą puikiai maišantys „Girmantė ir Andrejaus Polevikovo trio“. Po jų į sceną lipo italai „Luca Giordano band“ kurie klausytojams pristatė išskirtinę ir nuotaikingą funko, džiazo ir bliuzo programą.

Antrą festivalio dieną, penktadienį, džiazo mylėtojai gales išgirsti projekto Peter Weiss group. „The Good View“ pasirodymą ir festivalio žvaigždę, modernaus džiazo atstovą iš JAV, Theo Croker. 

Paskutinę festivalio dieną, rugpjūčio 3 d., turėsime galimybę išgirsti, kaip flamenko ir džiazą apjungia Antonio Lizana Group nariai. Festivalyje jie pristatys ne tik savo muzikinę programą, bet ir flamenko šokį. Impozantiškas flamenko šokėjas Jose Maria Castano, kulnais kaukšėdamas į scenos grindis, savo plastiška įtaiga „iliustruos“ Antonio Lizana Group koncertą. Paskutinis festivalio pasirodymas pakvies svečius iš Suomijos – Jussi Fredriksson Trio. Šio projekto pianistas ir kompozitorius Jussi Fredriksson yra vienas ryškiausių atlikėjų Suomijos džiazo padangėje. Neseniai išleidęs naują albumą pavadinimu „!“ jis aplankė pasaulį su albumo pristatymo turu.

Pirmoji festivalio „Nida Jazz“ diena (28 nuotr.)
+22
Temos: