Įvertinkite: Evelina Anusauskaitė perdainavo Arianos Grande hitą ir nufilmavo klipą

dangerous-woman-ariana-grande-cover-by-evelina-young
dangerous-woman-ariana-grande-cover-by-evelina-young
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-11 10:35
AA

JAV, Kalifornijoje gyvenanti dainininkė Evelina Anusauskaitė nepamiršta gerbėjų Lietuvoje. Pirmadienio rytą jiems atlikėja dovanojo naujausią savo įrašą – perdainavo Arianos Grande hitą „Dangerous Woman“.

A.Grande hitą E.Anusauskaitė perdainavo todėl, kad šiuo metu šis kūrinys – jos mėgstamiausias. Gerbėjams atlikėja pateikė ne tik dainos įrašą, bet ir specialiai nufilmuotą klipą.

„Man taip patinka ši nauja Arianos Grande daina, kad nusprendžiau padaryti jos koverį“, – pasidžiaugė E.Anusauskaitė. Taip pat pridūrė, kad lengva nebuvo:

„Atrodo, kad nufilmuoti koverį turėtų būti labai paprasta, bet vis tik šį filmavom net du kartus!!! Aš jau labai seniai norėjau ką nors nufilmuoti Holivudo kalvose su už nugaros ant Los Andželo miesto besileidžiančia saule. Tad užsispyriau, kad tai puiki mintis, nors mano vyras iš kart sakė, kad tai nebus taip paprasta, bet galop sutiko pabandyti. Aišku, kas jam beliko…

Prie lokacijos, kurią buvom išsirinkę, nebuvo privažiavimo, todėl teko viską dėtis ant pečių ir visai komandai kopti į kalną. Ir kai jau rodės, kad beveik pavyko įlipt, Adamas paslydo nuo šlaito kartu su visa garso techniką!!! Žiauriai išsigandau, bet ačiū Dievui, viskas baigėsi sėkmingai ir jam ir aparatūrai nieko neatsitiko.

Dar kurioziškiau buvo, kad paslydęs jis vis tik nepasidavė ir iš antro karto įlipo, bet per tą laiką nusileido saulė ir visi vėl lipom atgal. O belipant atgal tamsoje jį dar ir siaubingai sukandžiojo uodai.

Adamas tik tepasakė, kad šiuo metu jo meilė man ant pečių „sveria“ šešiasdešimt kilogramų ir 150 uodų sukandimų. Panašu, kad saviškiui iš ties esu „Pavojinga moteris“ ir greitu metu kalnuose nieko nenufilmuosime.“