Premjera: Jennifer Lopez ir Maluma pristato aistringą dviejų dalių vaizdo klipą

J.Lopez ir Maluma
J.Lopez ir Maluma
Šaltinis: Žmonės
2020-09-25 13:09
AA

Dvi šių dienų karščiausios žvaigždės –  popmuzikos ikona Jennifer Lopez ir bene ryškiausias pastarojo dešimtmečio Lotynų Amerikos atlikėjas Maluma – kartu įrašė net du kūrinius: „Pa Ti“ ir „Lonely“. Abieju dainų vaizdo klipai jungiasi į vieną tarsi filmas.

Šiąnakt įvykusi premjera nepaliko abejingų. Aistringas dviejų dalių vaizdo klipas dainoms „Pa Ti“ ir „Lonely“ savo kokybe prilygsta Holivudo kino filmui. Taip pat jame netrūksta ir dramos.

 

J.Lopez ir Maluma

Seksualioji J.Lo vaidina beprotiškai turtingą niujorkietę. Ji yra kone perpus jaunesnio Malumos įkūnijamo personažo bosė. Tarp šių dviejų išvaizdžių žmonių užsimezga romanas. Tačiau netrukus paaiškėja, kad ne viskas šioje istorijoje yra gražu ir romantiška.

Jennifer Lopez, Maluma – „Pa Ti“, „Lonely“

Šiandien pristatyti singlai – „Pa Ti“ ir „Lonely“ – skambės ir filme „Marry Me“, kuriame taip pat vaidina abu dainininkai. Filmo premjera numatyta 2021 m. prieš pat Valentino dieną.

26-erių Malumą vien socialiniame tinkle „Instagram“ seka daugiau nei 50 milijonų gerbėjų visame pasaulyje. Per savo aktyvios karjeros laiką nuo 2012 m. jis jau spėjo išleisti penkis albumus (trys iš jų platininiai). Taip pat jis yra įrašęs pasaulinius hitus su tokiomis scenos divomis kaip Shakira, Madonna, o dabar – ir Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez yra viena įtakingiausių moterų atlikėjų muzikos istorijoje. Taip pat ji jau daugybę metų vysto ir aktorės karjerą. Kol kas J. Lo yra vienintelė moteris, kuriai pavyko pasiekti pirmąją vietą tiek muzikos, tiek kino topuose tuo pačiu metu. Taip pat Jennifer Lopez yra žinoma verslininkė, mados ikona ir filantropė.