Premjera. Vaizdo klipe – kūno kalbą įamžinusi Paula, padedama Gyčio Ivanausko

Dainininkė Paula ir režisierius Gytis Ivanauskas pristatys vaizdo klipą
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš keletą savaičių surengusi debiutinį koncertą Vilniuje, dainininkė Paula, atrodo neketina sustoti. Šiandien mergina pristato kartu su režisieriumi Gyčiu Ivanausku įamžintą dainos iš būsimojo albumo „Body Talk“ vaizdo klipą. Subtiliai meniškoje vizualizacijoje atlikėja parodė ir iki šiol mažai kam matomą savo pusę.

„Dažnai pasiklystu savo pačios mintyse, manau, jog daug žmonių gerai žino tą jausmą. Kai net savos mintys apgauna, kūnas pirmas išduoda tiesą. Mūsų kūno kalba apie mus neretai pasako daugiau nei kartais norėtume ir man buvo labai įdomu dainoje tai patyrinėti“, – atvirauja Paula.

Vaizdo klipe, kurį įamžino VGTU „LinkMenų fabrike“ dainininkė filmavosi „one take“ arba kitaip vieno kadro vaizdo klipe, kuriame laisvi judesiai ir vasariškas dainos skambesys susijungė į visumą.

„Kaip dainos kūrimo bei įrašo metu meto, taip ir filmuojant šį video leidau sau būti laisva, šiek tiek išprotėjusia – taip, kaip tuo metu norėjosi! Būtent todėl visiškai pasidaviau emocijoms ir dainos nuotaikai. Džiaugiuosi, kad visa su klipu dirbusi komanda taip pat susitelkė į neįprastą procesą, rezultatas gavosi kokio ir tikėjomės – netikėtas“, – juokauja atlikėja.

Atlikėja atskleidžia, kad įamžintame vaizdo klipe yra ir paslėpta žinutė, skirta įsikūnytos merginos vaikinui.

„Šioje dainoje tampu mergina, besistengiančia padaryti įspūdį vaikinui, tuo pačiu norėdama išlaikyti mistikos elementą. Užuot aiškiai pasakiusi kaip jaučiasi, ši mergina atskleidžia savo paslaptis kalbėdama kūno kalba“,– apie dainos idėją pasakoja Paula.

Kalbėdama apie artimiausius planus, atlikėja Paula pasakoja labai konkrečiai. Talentinga mergina jau kitą pirmadienį išleis ir pirmąjį mini albumą „Body Talk“.

„Po pirmojo koncerto sulaukiau daug žinučių su klausimais – kada? Taigi jau galiu drąsiai sakyti, kad ilgai laukta akimirka įvyks kitą pirmadienį. Albumas tai dar viena mano svajonė, kuriai pats metas išsipildyti, todėl su jauduliu ir nekantrumu to laukiu“, – pasakoja Paula.

Kviečiame įvertinti pirmąjį Paulos singlą iš būsimojo albumo „Body Talk“:

Skaitykite daugiau