Prestižinėje mokykloje šešiametė Suri Cruise mokosi kinų kalbos

Katie Holmes su dukra Suri / „15min“ nuotr.
Katie Holmes su dukra Suri / „15min“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-09-28 10:36
AA

Nėra garsesnio ir žiniasklaidos plačiau apdainuoto vaiko nei šią vasarą išsiskyrusios Holivudo poros Katie Holmes (33) ir Tomo Cruse'o (50) dukra Suri Cruise. Penktadienį žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog mergaitei dar tik šešeri, o ji jau mokosi kinų kalbą.

Šį rudenį pradėjusi eiti į prabangią, privačią tarptautinę mokyklą „Avenues: The world school“ (liet. Avenues: Pasaulio mokykla), kurioje vieneri metai mokslų kainuoja beveik 40 tūkst. JAV dolerių, Suri iš karto kibo mokytis bendrinės kinų, dar kitaip mandarinų, kalbos, praneša naujienų portalas Radaronline.com.

„Suri mokysis Kinijoje plačiausiai paplitusios, mandarinų dialekto kalbos, – Katie Holmes artimas šaltinis pasakojo naujienų portalui. – Ji yra specialioje programoje, kuri pagrindinį dėmesį skiria kinų kalbai, o tai bus puikus pamatas jos ateičiai“.

Remiantis Radaronline.com žiniomis, prestižinė Manhatene įsikūrusi mokykla artimiausiu metu planuoja atidaryti savo padalinius ir keliuose Kinijos miestuose – Šanchajuje, Pekine ir Honkonge. 

Mokyklos strategija, anot oficialios jos svetainės, sudominti mokinius Kinijos kultūra. „Nepriekaištingas kelių kalbų mokėjimas, neskaitant savo gimtosios, yra pamatinė Avenues mokyklos misija, – rašoma mokyklos internetinėje svetainėje. – Kinų kalbą mokėti pravartu dėl kelių objektyvių priežasčių: socialinių rodiklių, ekonomikos plėtros, gamtosaugos ir tarptautinės taikos“.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, kad po Tomo ir Katie skyrybų, įvykusių šią vasarą, aktorė su dukra persikėlė gyventi į butą Niujorke. Mergaitė šį mėnesį pradėjo eiti į naują mokyklą.

Šią mokyklą Katie ir Tomas pasirinko ne be priežasties. Prestižinė „žinių šventovė“, kurioje mokosi pasaulio garsiausių vaikai, nepririša savo mokinių prie vieno pastato. Tai reiškia, kad vaikas, kurio tėvai dažnai keliauja, gali važiuoti kartu ir eiti į bet kurį mokyklos filialą, esantį bet kuriame pasaulio krašte.