Prezidentą pajuokiančiais tekstais išgarsėjęs Lukas Ramonas: „Nejaučiu jokios cenzūros“

Lukas Ramonas / Gedmanto Kropio / BNS nuotrauka
Dovilė Lebrikaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Kūrybininkas Lukas RAMONAS (34) mėgsta išbandyti žmonių pakantumo ribas ir kaskart nustemba, kokios jos plačios. Lukas gali išjuokti nors ir prezidentą, fikciniame scenarijuje jį sumaišyti su žemėmis – vis tiek skaitytojai žers liaupses. Susivaržymo ir politinio korektiškumo laikais Luko akiplėšiškumas daugeliui tapo malonia atgaiva. „Nejaučiu jokios cenzūros. Bent į teismą kas paduotų dėl šmeižto – galėčiau teisininko praktiką atnaujinti“, – juokiasi.

Lukai – tu kaip vaiduoklis, prieš interviu radau visai mažai informacijos apie tave.

Nenoriu, kad nuskambėtų pretenzingai, bet man atrodo, kad ne visi žmonės turi ką apie save papasakoti. Aš tesu bičas, kuris internete rašo nesąmones.

Laido riteris?

Būtent – laido riteris. Moku rašyti taip, kad žmonėms patiktų, – tą gebėjimą ir rodau socialiniuose tinkluose. Niekad neplanavau savęs kelti į pirmą planą – tą padaręs greitai tampi influenceriu, o tada vieną dieną supranti, kad jau pardavinėji kremukus.

Nesi sukūręs nė vienos reklamos?

Už pinigus – ne. Norėdamas reklamuoti turi palaikyti santykį su sekėjais, nuolat skelbti apie save. Būtų juokinga, jei aš, turintis gal dvylika nuotraukų instagrame, staiga pasirodyčiau su čipsų reklama. Man tai natūraliai neišeina. Bet ką gali žinoti, gal po penkerių metų būsiu parsidavęs žmogus.

Stebėtinai mažai sulaukiu pasiūlymų reklamuoti. Rašau politinėmis temomis, o jos verslui neatrodo kaip erdvė produktams parduoti. Bet ir grasinimų nesu daug sulaukęs – gal tiesiog neužsiraunu. Didžiausia rizika kyla aprašant prekių ženklus, nes jie gali sau leisti bylinėtis, rašinėti pretenzijas. Kurį laiką dirbau teisininku, tad gerai žinau, kad rimtu teisiniu tekstu surašyta pretenzija eilinį žmogų kaip reikiant išgąsdina. Bet su manimi neapsimoka bylinėtis – didelės istorijos žiniasklaidoje nebus, o aš dar ir feisbuke išjuoksiu.

Skaitykite daugiau