Prezidentas Valdas Adamkus nugalėjo vėžį!

Valdas Adamkus
Valdas Adamkus
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-17 21:04
AA

Ketvirtadienio rytą Santaros klinikose apsilankė kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus (90). Atlikę tyrimus medikai jam pranešė džiugią žinią - prieš dvejus metus jam diagnozuoto vėžio neliko.

„Šiandien generalinis direktorius pajuokavo – gal jau laikas išbraukti iš pacientų sąrašų“, – kalbėdamasi su TV3 televizija tikino gydytoja Aušra Marcijonienė.

Po poros mėnesių 91-ąjį gimtadienį švęsiantis prezidentas ir pats nestokojo geros nuotaikos. Kalbėdamasis su televizijos žurnalistais Valdas Adamkus sakė: „Labai optimistiškai nusiteikęs atvažiavau į ligoninę. Direktoriui pasakiau, kad man atrodo, jog gaišina laiką savo.“

Prieš dvejus metus Valdui Adamkui buvo operuotas inkstas ir šlapimtakis, prieš tai piktybinis navikas buvo šaldomas. Medikai teigia, kad didieji pokyčiai pasimatė tik po operacijos.

Šiandien buvęs Lietuvos prezidentas jaučiasi puikiai. Valdas Adamkus ir toliau domisi politika, aktyviai leidžia laisvalaikį. Plaukioti ypač mėgstantis prezidentas iki šiol neapleidžia baseino.