Prezidentui Donaldui Trumpui – žiaurus VOGUE redaktorės sprendimas

Donaldas Trumpas su žmona Melania / Vida Press nuotr.
Donaldas Trumpas su žmona Melania / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-27 17:13
AA

Įtakingoji VOGUE redaktorė Anna Wintour nusprendė, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas yra nevertas dalyvauti jos organizuojamame „Met Gala“ renginyje.

Kiekvienais metais vykstantis, madai dedikuotas „Met Gala“ pritraukia ryškiausias Holivudo žvaigždes, pasaulio verslininkus ir politikus. Į jį patekti galima tik sumokėjus apvalią sumą pinigų ir gavus amerikietiškojo VOGUE redaktorės Annos Wintour palaiminimą.

Būtent per šį renginį 2004 metais JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasipiršo Melaniai Trump. Taigi, panašu, kad sugrįžti romantiškų prisiminimų keliais jam nuo šiol nebebus leidžiama toje vietoje, kur priklaupė ant vieno kelio.

Pokalbių laidos „The Late Late James Show with James Corden“ metu Annos Wintour paklausus, kam ji niekada neleistų sugrįžti į prabangų renginį, ši atsakė, kad Donaldui Trumpui.

Primename, kad šįmet šventė buvo skirta japonų dizainerės Rei Kawakubo, įkūrusios prekės ženklą „Comme des Garçons“, garbei. Tai antra kūrėja, kuriai „Met Gala“ skyrė retrospektyvinę parodą dar gyvai esant. 1983 m. taip pagerbtas buvo dizaineris Yvesas Saint Laurent‘as.

„Met Gala“ pokylio dūzgės (68 nuotr.)
+62
„Met Gala“ pokylis skirtas pagerbti japonų dizainerę Rei Kawakubo. Žvaigždės bandė puoštis jos stilistika (27 nuotr.)
+21