Prie Johnny Deppo namų – mįslinga avarija

Johnny Deppas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prie aktoriaus Johnny Deppo vilos Los Andžele įvyko avarija. Mikroautobusas rėžėsi į gatvės ženklą, o jo vairuotojas atkreipė visuomenės dėmesį. Galimai vyras prie Johnny namų incidentą sukėlė tyčia.

Kol vietiniai pareigūnai aiškinasi, kas ketvirtadienį nutiko prie aktoriaus Johnny Deppo rezidencijos, teisėsaugos atstovai spaudai teigia, kad nerimauti nėra dėl ko. Turtas neapgadintas, o atsakingo už avariją asmens įnirtingai ieškoma.

Keista tai, kad smarkiai rėžęsis į netoliese J. Deppo namų esantį ženklą, autobusiuko vairuotojas paspruko. Atvykus policijai, niekas jo negalėjo rasti. Incidentas įvyko ketvirtadienio naktį, apie 4 valandą ryto.

Manoma, kad avariją vairuotojas galėjo sukelti neblaivus, net vedinas pykčio. Jis trenkėsi tiesiai į kelio ženklą, ant kurio buvo parašyta „Parkuotis draudžiama“.

Ir nors Johnny Deppo tuo metu namuose nebuvo, didžiulį trenksmą girdėjo aplinkiniai.

Šiuo metu aktorius išgyvena ne patį gražiausią gyvenimo etapą. Istorija su buvusia žmona Amber Heard vis nesibaigia. Gražuolė už jos šmeižtą prašo Johnny sumokėti 50 milijonų JAV dolerių.

Skyrybų išmoką – 7 milijonus JAV dolerių – Heard, kaip ir buvo žadėjusi, paaukojo Amerikos piliečių teisių sąjungai (ACLU) ir Los Andželo vaikų ligoninei. Deppas iki šiol neigia skriaudęs žmoną, o Heard niekada nemini buvusio sutuoktinio vardo, tik jos draugai užsimena, kad yra daug dalykų, apie kuriuos ji negali kalbėti. Juolab, kažin ar skeptikai norės jos klausytis – po skyrybų su Johnny, Amber ilgai buvo viena nekenčiamiausių Holivudo žvaigždžių. Beje, būtent tada sukūrė instagramo ir tviterio paskyras, nes pavargo nuo to, kad jos gyvenimo istoriją interpretuoja visi, kas netingi, tik ne ji pati.

Johnny Deppas (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau