Prie vairo su Gitana Bukauskiene, „Laimos“ vyr. redaktore: „Lexus RX 450h“

Gitana Bukauskienė / Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Automobilis šiandien – ne tik susisiekimo priemonė. Tai dar vienas kodas, kuris šį bei tą pasako apie mūsų asmenybę. Kadangi tapo madinga burtis į bendruomenes ir save prezentuoti kaip tam tikro būrelio – stilingųjų, intelektualų, žaliųjų, supermamų ir t. t. – narę, siūlau su manimi pažaisti žaidimą ir pasižiūrėti, kokius signalus siunčiate aplinkiniams, kai vairuojate (šį kartą) „Lexus RX 450h“.

1. Esate „premium“ klasės automobilių mėgėja (testuojamo automobilio kaina 75 001 eur). Tačiau nemėgstate, kad jūsų finansinės galimybės kitiems badytų akis, todėl renkatės gamintoją, kurio kūriniai apibrėžiami maždaug taip: prestižas, nuosaikumas, išmaniosios technologijos.

2. Esate konservatyvoka natūra. Nepageidaujate drąsių dizainerių sprendimų, pakanka, kad mašina būtų tiesiog graži, o interjeras – estetiškas. Todėl tikėtina, kad dažnai vilkite klasikinį kostiumėlį, mažą juodą suknelę ar kokį neįmantrų casual derinį.

3. Jūs – rimtos profesijos atstovė arba solidaus vyro moteris. Prijaučiate žaliųjų idėjoms. Juk valdote draugiškesnį gamtai – hibridinį automobilį!

4. Tikrai neieškote adrenalino, didžiausia vertybė jums – komfortas ir saugumas. Retai pažeidžiate kelių eismo taisykles, vairuojate dėmesingai, todėl nesukeliate priešiškų jausmų kitiems eismo dalyviams.

Skaitykite daugiau