Prie vairo su Gitana Bukauskiene, žurnalo „Laima“ vyr. redaktore: „Toyota C-HR“

Gitana Bukauskienė / Jurgos Radzevičiūtės nuotr.
Gitana Bukauskienė / Jurgos Radzevičiūtės nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-06-27 12:01
AA

Automobilis šiandien – ne tik susisiekimo priemonė. Jis, kaip ir kiti daiktai, puikiai nusako, kokiam socialiniam ratui – stilingųjų, praktiškųjų, intelektualų, žaliųjų, supermamų ir t. t., norėtumėte priklausyti arba jau priklausote. Todėl paspėliokime, ką apie jus mano aplinkiniai, kai vairuojate „Toyota C-HR“.

1. Greičiausiai būsite priskirta milenialų kompanijai. Pasirinkote išskirtinių linijų krosoverį, kuris kažkieno taikliai buvo apibūdintas kaip „Mini“ ir „Evoque“ kūdikis. Jums patinka, kad jis turi kupė bruožų ir yra elegantiškesnis už kompaktišką visureigį.

2. Be išmaniųjų prietaisų – nė iš vietos! Todėl vairuojate automobilį, turintį bene moderniausią ir ergonomiškiausią interjerą, kokį tik kada nors pavyko sukurti „Toyota“. Jūsų mašinoje po ranka visos reikalingos jungtys ir valdymo mygtukai, kaip ir didžiulis daugiafunkcis ekranas, per kurį mielai prisijungtumėte prie „Carpool Karaoke“ su Jamesu Cordenu! Deja… Tokios galimybės gamintojai dar nesiūlo (arba aš nesugebėjau jos rasti).

3. Jūs – draiverė, bet ne supermama! Mat rinkdamasi mašiną nelabai jaudinotės, kad jūsų vaikams sėdėti ant galinių sėdynių gali būti kiek nejauku – automobilio galiniai langai maži ir matomumas prastas.

4. Dažnai aplinkiniams sakote, kad esate praktiška. Ir tai tiesa, nes vairuojate miklų, miesto gyvenimui pritaikytą, išraiškingo dizaino automobilį su puikiu komforto ir saugumo technologijų paketu už labai draugišką kainą (nuo 18 000 eurų).

5. Mada jums nerūpi? Netiesa. Puikiai žinote (ir tuo sėkmingai naudojatės), kokie daiktai, drabužiai pabrėžia jūsų socialinę padėtį ir vertybines nuostatas. Juk jūsų nuomonė stiliaus klausimais įdėmiai išklausoma mergaičių draugijoje, ar ne?