Prieš 2 savaites mama tapusi „4 Roses“ narė Eglė Keturkė debiutuoja kaip solo atlikėja Jolee

Eglė Keturkė / Asmeninio albumo nuotr.
Eglė Keturkė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-27 11:20
AA

Vos prieš dvi savaites pirmagimio sulaukusi grupės „4 Roses“ narė Eglė Keturkė pateikė dar vieną džiugią žinią savo gerbėjams – debiutinę dainą „When we're dancing“.

Atlikėja neslepia, kad jos akiratyje ne tik Lietuvos, o ir užsienio auditorija, todėl nuo šiol prisistatys ir nauju sceniniu pseudonimu Jolee.

Eglė pasakoja, kad individualiai atliekamas kūrinys buvo seniai brandinta idėja, tapusi nemažu siurprizu net jos scenos kolegėms ar artimiausiems draugams – apie naują dainą šie sužinojo tik jos premjeros išvakarėse.

„Senos svajonės įgyvendimui kaip tik atsirado puikus laikotarpis, kada laukiausi ir trumpam atsitraukiau nuo aktyvios veiklos grupėje. Tai buvo mano laikas, galėjau ramiai susikaupti bei įsijausti į kūrinį ir save realizuoti. Manau, kad tai tik pradžia, nes kūrybinių planų galvoje knibžda vis daugiau ir daugiau. Žinoma, jau pasiilgau ir veiklos su „4 Roses“, prie kurių vėl prisijungsiu tada, kai tam vėl bus tinkamas metas“, – atskleidžia Eglė.

Eglė Keturkė debiutuoja kaip solo atlikėja (4 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+1

Daina, kurios autorius yra Oleg Jerochin, pasakoja apie mylimo žmogaus ilgesį bei kartu praleistas nepamirštamas akimirkas, ir nors, kaip juokauja pati atlikėja, šiuo metu ji pasiilgsta nebent vos tik kelias akimirkas iš akiračio išleisto sūnelio arba po darbų namo grįžtančio vyro, apdainuojamas jausmas daugiau ar mažiau yra pažįstamas ir artimas bene kiekvienam.

Atlikėja teigia labai norėjusi, jog pirmoji jos daina turėtų ir vaizdo klipą, todėl nėštumo metu vykęs kūrybinis procesas buvo ypatingas.

„Už didelį rūpestį filmavimo metu dėkoju komandai, kuri šimtu procentų atsižvelgė į tai, kad man reikėjo daugiau poilsio, šilumos ar tiesiog išlaukti momento, kada bus tinkamiausia proga filmavimui. Jie kantriai laukė kiekvienos gana dažnos pertraukėlės metu bei neleido man net pagalvoti apie nuovargį“, – prisimena Eglė.

Ji įsitikinusi, kad klipui sukurti visai nebūtina vykti į šiltuosius kraštus ir nuomotis brangių aksesuarų – jachtų, vilų ar sportinių automobilių, todėl filmavimui buvo parinktos trys vaizdingos vietos, kurios nuo Vilniaus nutolusios ne daugiau nei 60 kilometrų spinduliu, o idėją scenarijui padiktavo ir nepaprastai gražus šių metų ruduo.

„Daina yra švelni ir svajinga, norėjosi tai perteikti ir akiai mielais, nedirbtinais peizažais. Keldavomės labai anksti ir skubėdavome sugauti ryto saulės bei rūko, todėl vaizdai, kuriuos pavyko užfiksuoti, tiesiog pasakiški. Rudenėjanti Lietuva išties nepaprastai graži, tad džiaugiuosi, kad tai įamžinome ir iš paukščio skrydžio“, – kūrybinį klipo kelią prisimena atlikėja.

Jolee dainos „When we're dancing“ vaizdo klipą režisavo ir scenarijų kūrė Albinas Keturka, operatorius – Žilvinas Petkus, montažas – Jono Vėlučio.

Jolee dainos „When we're dancing“ vaizdo klipas:

Dainą nemokamai galima parsisiųsti čia: