Prieš dvejus metus išsiskyrę Johnny Deppas ir Amber Heard ir toliau kaltina vienas kitą

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2019-05-12 10:59
AA

Aktoriai Johnny Deppas (55) ir Amber Heard (32) išsiskyrė prieš dvejus metus, tačiau tai – ne dingstis liautis bylinėtis. Šįkart ieškinį pateikė Deppas, kaltindamas buvusią žmoną šmeižtu ir agresija.

Jį paskatino pačios Amber prisiminti seni reikalai – praėjusių metų pabaigoje „The Washington Post“ ši parašė skiltį, joje kalbėjo apie save, kaip apie smurto šeimoje auką, ir, nors neminėjo Deppo pavardės, abejonių dėl skriaudiko tapatybės nekilo. Aktoriaus teigimu, visą šią istoriją Heard sugalvojusi savireklamos tikslais, taigi dabar turėtų sumokėti jam 50 milijonų JAV dolerių už šmeižtą, sugadintą karjerą ir sužlugdytą reputaciją. Deppo advokatai pateikė 87 namų vaizdo kamerų įrašus, patvirtinančius, kad išties agresorius buvo anaiptol ne Johnny.

Amber siekia, kad kaltinimai šmeižtu būtų atmesti. Atsakydama į Deppo ieškinį, pasidalijo neva jo nusiaubtos drabužinės nuotraukomis ir pateikė teismui medžiagos, patvirtinančios, kaip apsvaigęs nuo alkoholio ir kvaišalų Johnny ją mušė, smaugė ir kankino. Blaivus jis neretai pamiršdavo apie savo elgesį, o ji iš meilės tikėjo pažadais pasikeisti.

Heard irgi mini reputacijos nuostolius – po skandalingo skyrybų proceso daugybė žmonių kaltino ją melavus ir suklastojus mėlynes ant veido, ji prarado reklamos užsakymą, vaidmenį filme ir net sulaukė grasinimų. O juk stengėsi kovoti už gėrį – stojo prieš smurtą šeimoje.

Kalbama, kad Deppo advokatai nori sužaisti dar viena korta – iškviesti į teismą buvusį Amber mylimąjį Eloną Muską (47) ir dar kelis asmenis, kurių parodymai turėtų padėti Deppui laimėti bylą. Nežinia, ar verslininkas pasirodys teisme, bet jo atstovas lyg apsidrausdamas pareiškė, kad boso ir Heard romanas prasidėjo tik po šios skyrybų.

Paradoksas, tačiau optimistiškai nusiteikę abiejų pusių advokatai. Deppo teisininkas Adamas Waldmanas teigia, kad Amber pateikta vaizdo medžiaga ir fotografijos neturi metaduomenų – tai yra nežinia, kada atsirado. Ir primena, kad praėjus 25 minutėms po baisaus šeimyninio ginčo, kai Johnny, neva sučiupęs moterį už plaukų, parvertė ant žemės, smogė į veidą ir sviedė į ją mobilųjį telefoną, namuose pasirodė du policijos pareigūnai. Ir neaptiko nei šukių, nei smurto pėdsakų aukos veide. Savo ruožtu Amber atstovas Ericas M. George’as žurnalui „People“ pareiškė, kad Deppo ieškinys – vienas iš aibės mėginimų priversti jo klientę nutilti. Bet ji neketinanti tylėti. „Pono Deppo veiksmai įrodo, kad jis negali pripažinti, jog yra smurtautojas. O mūsų tikslas – atmesti niekuo nepagrįstą ieškinį ir nebeleisti ponui Deppui ir jo teisininkų komandai persekioti mano klientės.“