Prieš dvejus metus mirusios Amy Winehouse mama: „Niekada nesitikėjau, kad mano Amy sulauks 30-ies“

Amy Winehouse 2007-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Amy Winehouse 2007-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-23 08:24
AA

Šį rugsėjį dainininkei Amy Winehouse būtų suėję 30 metų, tačiau gyvenimą ji paliko būdama 27-erių. Atvirame interviu Amy mama Janis Winehouse prisipažino mananti, kad jos dukrai buvo lemta mirti jaunai, rašo „The Sun“.

Alkoholiu apsinuodijusi Amy Winehouse mirė lygiai prieš dvejus metus – 2011-ųjų liepos 23-iąją.

„Kai pagalvoju, kad šiemet Amy būtų suėję 30 metų, jaučiu, kad taip ir neturėjo būti, – interviu „The Sun“ sakė 58-erių Janis Winehouse. – Nesakau, kad nujaučiau jog ji taip anksti mirs, bet tai manęs nenustebino.“

„Neįsivaizdavau Amy kaip seno žmogaus. Ji visada buvo kaip jauna mergaitė, jai nebuvo lemta sulaukti 30-ies“, – sakė jos mama.

Man atrodo, kad net nebuvo kažkokio įvykio ar meto, kad galėtum pasakyti, jog nuo tada su ja pradėjo darytis kažkas negerai.

Dainininkės mama žibančiomis akimis prisimena savo dukrą. Buvusi vaistininkė Janis buvo vieniša mama – Amy tėvas Mitchas paliko šeimą kai mergaitei buvo 10 metų. Nepaisant to, kad jos atmintyje likę labai gražių prisiminimų su dukra, moteris pripažįsta, kad Amy buvo kietas riešutėlis.

Amy Winehouse / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kai Mitchas mus paliko, Amy užėmė dominuojančią poziciją mūsų šeimoje, – sakė Janis. – Aš ir verkdavau, ir šaukdavau, bet man nepavykdavo jos priprašyti keltis iš lovos ir eiti į mokyklą. Ji keisdavo mokyklas kada panorėjusi. Man atrodo, kad net nebuvo kažkokio įvykio ar meto, kad galėtum pasakyti, jog nuo tada su ja pradėjo darytis kažkas negerai. Galiausiai supratau, kad aš nieko negaliu padaryti ir leidau jai gyventi taip, kai jai atrodė tinkama. Ji buvo už mane stipresnė.“

Vartoti alkoholį Amy pradėjo būdama 14-os metų, ji laikėsi drastiškų dietų ir kankinosi dėl mitybos sutrikimų. Viena iš dietų, kurios vienu metu laikėsi paauglė, buvo tokia, kad ji valgydavo ką panorėjusi, bet šiek tiek pakramčiusi ir pajutusi skonį maistą ne nurydavo, o išspjaudavo. Amy motina sakė, kad ji atrodė kaip koncentracijos stovyklose uždaryti žydai.

„Jai būdavo nuobodu vakarėliuose, ji iš jų greitai norėdavo išeiti, nedomino pažintys su vaikinais. Kas jai patiko? Dainuoti, rašyti, skaityti apie džiazo dainininkes Ellą Fitzgerald ir Sarah Vaughan. Tikrai galiu pasakyti, kad gyvenimas jai atrodė nuobodus“, – sakė dainininkės mama.