Prieš „Eurovizijos“ finalą – Conchitos Wurst komplimentai Monikai Liu: vadino karaliene

Conchita Wurst ir Monika Liu / Luko Balandžio nuotr.
Conchita Wurst ir Monika Liu / Luko Balandžio nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
2022-05-14 20:00
AA

Vos už kelių akimirkų, šeštadienio vakarą Turine prasidės didysis „Eurovizijos“ finalas. Atlikėjai ir jų delegacijos jau nuo pat ryto pluša arenoje, kad pasiruoštų didžiajam ir svarbiausiam išėjimui į sceną, o tarp jų pasirodė ir 2014 metų laimėtoja iš Austrijos Conchita Wurst.

2014 metų laimėtoja Conchita Wurst pasirodė arenoje, kurioje vyksta „Eurovizja“. Tiesa, dieną prieš tai ji jau buvo asmeniškai susitikusi su Monika Liu ir jos itin draugiškai pasišnekučiavo. Ir šįkart atlikėja, kalbėdama su 15min, negailėjo mūsų atstovei komplimentų.

Paklausta, ką mano apie Moniką Liu, Conchita atsakė, kad ji yra nuostabus žmogus.

„Pradėkime nuo to, ji yra labai šilta asmenybė. Aš ją anksčiau pamačiau per televizorių, žiūrėjau jos muzikinį klipą. Buvau nustebinta jos laisvumo, dainos ir vokalo grožio ir, be abejo, išvaizdos. Jos stilius yra įspūdingas.

Vakar turėjau progą ją sutikti, ji mane įsileido į užkulisius. Mes pasikalbėjome, buvo labai miela“, – sakė C.Wurst portalui 15min.

Conchita Wurst / Luko Balandžio nuotr.

15min paprašė Conchitos prognozuoti, kokią vietą Monika užims finale, tačiau ši nesiryžo to daryti.

„Linkiu visiems laimėti, – šypsojosi ji. – Žinote, „Eurovizija“ yra labai nenuspėjama. Mes nežinome. Linkiu visko ko geriausio ir, žinoma, manau, kad nuo jos balso net pakils arenos stogas.“

Paklausta, ar galėtų uždainuoti dainą „Sentimentai“, Conchita sakė, kad net nebandys to padaryti, nes „karalienė jau ją padainavo, tad ji negalėtų geriau“. Primename, kad Monika Liu finale pasirodys 14-a.

Conchita Wurst (10 nuotr.)
+4