Prieš internetinį koncertą – pasimatymas: „Mannaz“ draugai nerimavo, kad „dega“ jų televizorius

Kamilės ir Bogdano #pasimatymasnamuose/Asmeninio archyvo nuotr.
Kamilės ir Bogdano #pasimatymasnamuose/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-06 13:06
AA

Pasimatymai namuose tęsiasi. Šį kartą jaukiai pasisisėdėti sugalvojo grupės „Mannaz“ nariai Kamilė ir Bogdanas Sienkievič. Vienerių metukų neturinčią dukrą Liuką auginanti pora #pasimatymąnamuose surengė prieš tiesioginį savo koncertą internete.

„Turint maža vaikiuką, pasimatymas karantino metu yra iššūkis. Be to, mūsų namai nėra labai erdvūs, todėl, kad juose sukurtume jaukią aplinką, reikėjo gerokai pasukti galvą“, – pasakojo dainininkė Kamilė Kielaitė-Sienkievič.

Kamilės ir Bogdano #pasimatymasnamuose/Asmeninio archyvo nuotr.

Savo miegamąjį pora vienam vakarui pavertė svetaine. Kamilė net sugebėjo savo svajonių kampelį įsirengti.

„Visuomet sakydavau, jog idealiuose mūsų namuose būtinai turėtų rusenti židinys. Kadangi mes židinio neturime, tam reikalui panaudojome monitorių. Po savo pasimatymo namuose darėme tiesioginę transliaciją, koncertavome iš namų. Vienas draugas labai prajuokino, kai parašė: ei, ar pastebėjote, pas jus televizorius dega.

Kamilės ir Bogdano #pasimatymasnamuose/Asmeninio archyvo nuotr.

Kamilė sakė, jog smagu prieš #pasimatymąnamuose buvo persitvarkyti bendrą erdvę ir bent trumpam pabėgti nuo realybės. 

„Visi gali taip improvizuoti. Nesvarbu, ar jūsų namai prabangūs ir erdvūs, ar kuklūs ir nedideli kaip mūsų. Pasimatymui išsikepėme savo firminį morkų pyragą. Dažnai sakau, jog paskutinius pusę metų muziką iškeičiau į pyragų kepimą. Dabar, jei kam reikia kokio nors įdomaus skanėsto, klausia manęs patarimo. Negali žinoti, gal kada nors bus galima paragauti ir viešai tų mano atradimų. Labai svarbia detale tapo indai. Jie – mano mamos palikimas, juodoji keramika. Mama buvo baigusi dailės technologijas, taigi turėjo labai puikų skonį. Gaila puodelis tik vienas likęs... teko dalytis.“

Kamilės ir Bogdano #pasimatymasnamuose (8 nuotr.)
+2

Karantinas originaliai porai nesutrukdė nueiti į pasimatymą. Junkitės ir jūs. Kvieskite artimuosius.

Siųskite savo pasimatymų nuotraukas į [email protected] Originaliausiems padovanosime romantinio filmo peržiūrą namų kino platformoje ŽMONĖS Cinema#pasimatymasnamuose