Mažosios princesės Charlotte gimtadienio išvakarėse – maloni staigmena nuo jos tėvų

Princesė Charlotte, princas Williamas ir Kate Middleton / Naujoji Charlotte nuotrauka, daryta Kembridžo kunigaikštienės K. Middleton/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės 2-ąją princesė Charlotte švenčia savo dviejų metukų gimtadienį. Kembridžo hercogienė Kate Middleton užsienio žiniasklaidai prisipažino, kad jaučiasi sujaudinta šios artėjančios progos ir pasidalijo naujausiu kadru iš šeimos fotoalbumo.

Tęsdami praėjusių metų tradiciją Kate Middleton ir princas Williamas paviešino Charlotte fotografiją, kurią skyrė visiems Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos gerbėjams.

Pasipuošusi geltonu megztuku su avinėliais, dailiai sušukuotais plaukučiais princesė nufotografuota žaidžianti tėvams priklausančioje sodyboje.

Kensingtono rūmai oficialiai padėkojo visiems, kurie kiekvienais metais siunčia princesei šilčiausius linkėjimus: „Karališkoji šeima dėkoja visiems už sveikinimus ir tikisi, kad gerbėjai pasidžiaugs šia nuotrauka drauge su tėvais ir artimaisiais.“

Žmonės.lt primena, jog antrasis Kembridžo hercogienės Catherine gimdymas buvo labai sklandus ir greitas – gimdyti į ligoninę ji atvyko apie 6 val. ryto, o 8.34 val. jau laikė ant rankų savo dukrą.

Po Charlotte gimimo Kate Middleton papuošė jubiliejinį „Vogue“ viršelį – pirmąkart dalyvavo mados fotosesijoje.

Gimdymo metu nuo žmonos nė per žingsnį nesitraukė princas Williamas, kuris vėliau išvyko atsivežti sūnaus George'o, kad šis susipažintų su mažąja sesute.

Iš ligoninės hercogienė išvyko dar tą pačią dieną – 18 val. vakaro princas Williamas ir Catherine su naujagime ant rankų išėjo pro ligoninės duris ir visuomenei pristatė vos prieš 10 valandų gimusią naująją princesę.

Pirmąjį gimtadienį švenčianti princesė Charlotte (4 nuotr.)
+1
Pirmieji princesės Charlotte metai: ryškiausios akimirkos (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau