Prieš „Mis Visata“ finalą Patricija Belousova miega po tris valandas: „Bet esu pastebėta“

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-19 14:49
AA

Jau šį sekmadienį, sausio 25-ąją, Majamyje visas būrys gražuolių iš įvairiausių šalių išskleis savo grožio kerus: konkurse „Mis Visata2014“ jos kovos dėl gražiausios merginos titulo. Lietuvai atstovaujanti Patricija Belousova jau kelias savaites Majamyje stengiasi visus pakerėti ne tik savo grožiu, bet ir apranga, pasirodymais bei kerinčia šypsena.

Patricija Belousova

Žmonės.lt kalbinta P.Belousova pasakojo, kad kiekvieną dieną merginos taip užimtos, kad vos spėja suktis: renginiai, treniruotės, fotosesijos, vakarienės, pažintys – visa tai vyksta tokiu tempu, kad gražuolės sukasi kaip bitės avily.

„Kasdien dalyvaujame visokiuose renginiuose, vakarėliuose, nuolat keičiamos temos, veiklos sritys... Tikrai sunku, visada reikia atrodyti nepriekaištingai. Visada, o ne kartais! Tai didelis darbas“, – apie kasdienius gražuolių rūpesčius sakė P.Belousova.

Lietuvos atstovė grožio konkurse „Mis Visata“ Patricija Belousova (69 nuotr.)
+63

Mergina į kelionę pasiėmė ne vieną dešimtį suknelių, todėl kiekvieną dieną stengiasi pasipuošti ir dailiai atrodyti. Renginiuose ji sulaukia nemažai komplimentų, kurie verčia tik dar labiau pasitempti ir pasitikėti savo jėgomis.

„Kartą stovėjome dideliame prekybos centre, žmonės į mus žiūrėjo, fotografavo. Kitą dieną mus vežiojo dideliais automobiliais, ant kurių teko stovėti: judėjome per miestą, mums mojavo žmonės, plojo, fotografavo. Atsidėkodami jiems mėtėme gėles – buvo labai gražu“, – šypteli Patricija.

Patricija Belousova

Mergina pasakojo, kad dalyvėms organizuojami patys įvairiausi renginiai, kuriuose jos turi galimybę sublizgėti ir pademonstruoti savo įvairiapusiškumą.

„Dalyvaujame ir sporto renginiuose, turėjome golfo pamoką net su pačiu Donaldu Trumpu. Turėjome ir krepšinio renginį, kuriame reikėjo šokti – džiaugiuosi turėjusi galimybę gerai pasirodyti, mūsų komanda laimėjo, nes sušokome gražiausią šokį!“ – džiaugėsi profesionali šokėja Patricija.

Artėjant finalui ryškėja konkurencija

P.Belousova atviravo, kad artėjant finalui tarp merginų pradėjo jaustis daugiau įtampos ir jaudulio. „Konkurencija iš tiesų pradėjo jaustis. Visos misės mielos ir malonios, bet įtampa tikrai atsirado, juk vis dėlto tai – konkursas, o ne šiaip grožio stovykla“, – patikino ji.

Mergina teigė, kad kol kas itin nesijaudina, tačiau mano, kad priartėjus finalui jaudulys bus neišvengiamas. „Jau prasidėjo pasiruošimas finalui: repeticijos, vakariniai renginiai... Dienos sunkėja, keliamės kasdien 5–6 ryto, o miegoti einame vėlai, todėl pailsėti pavyksta tik apie 3–4 valandas. Bet jaučiuosi puikiai! Gaunu daug dėmesio, esu pastebėta, o koks bus viso to rezultatas, pamatysime jau labai greitai“, – šyptelėjo pašnekovė.

Už mūsų šalies atstovę balsą galite atiduoti ir jūs paspaudę čia.

Patricija Belousova