Prieš pasirodant Heidi Klum kolekcijos reklaminei kampanijai – žvilgsnis į filmavimo užkulisius

Heidi Klum
Heidi Klum
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2017-09-01 10:06
AA

Žinia, kad supermodelis Heidi Klum sukūrė drabužių liniją prekybos tinklui, pasklido jau prieš kelis mėnesius. Nedidelė grupelė Lietuvos ir užsienio garsenybių jau galėjo pasimatuoti Heidi Klum kurtus rūbus, bet eilinių žmonių kol kas nepasiekė net reklama. Jos laukiant - žvilgsnis į reklaminio siužeto filmavimo užkulisius.

Filmukas pasakoja apie tai, kaip vyko darbas filmavimo aikštelėje, kurioje specialiai šiam projektui susibūrė Heidi, režisieriaus vaidmenyje save išmėginęs mados fotografas Rankin, choreografė Mia Michaels ir dizaineris Brandon Mendes bei žavių merginų kompanija.

Klipo veiksmas vyko stilizuotoje „Lidl“ parduotuvėje, kurią lengva atpažinti iš B. Mendes virtuoziškai pritaikytų firminių prekybos tinklo spalvų. Kaip ir sufleruoja kampanijos #LETSWOW pavadinimas, profesionalų komandoje nėra ribų kūrybiškumui ir asmens laisvei, tad filmavimo aikštelėje tiesiog virte verda pozityvi energija!

Supermodelis iš tiesų pasirodo esanti linksma, atsipalaidavusi ir trykštanti puikiu humoro jausmu. Vadovaujama M. Michaels, vienos iš JAV televizijos šou „So You Think You Can Dance“ teisėjos, bendradarbiavusios su tokiais atlikėjais kaip Madonna, Ricky Martin bei kūrusios choreografiją cirko kolektyvui „Cirque du Soleil“, ji drauge su pasaulinio garso fotografu užtikrintai leidžiasi per aikštelę smagiu šokio žingsniu.

„Heidi ir Rankin drauge yra tikras energijos kamuolys, – žavisi viena iš reklamoje nusifilmavusių merginų Bella. – O mes jautėmės tarsi merginų grupė, kurios pagrindinė atlikėja yra Heidi!“

Rugsėjo 7 d., Niujorko mados savaitės metu, vyksiančiame tarptautiniame renginyje Heidi Klum ir „Lidl“ oficialiai pristatys kampaniją #LETSWOW, kuri startuoja rugpjūčio pradžioje, o kartu – ir pirmąją drauge sukurtą drabužių kolekciją„Heidi and the City“. Ši prekyboje visose „Lidl“ parduotuvėse pasirodys rugsėjo 18-ąją.

Tęstinumo „Lidl“ mados kampanijai suteiks „Lidl Fashion Week“: ilgalaikis projektas, kurio pagrindu „Lidl“ pristatys savo globalų madingos aprangos asortimentą. Vadinamoji „Lidl Fashion Week“ mados savaitė kelis kartus per metus bus rengiama visose „Lidl“ parduotuvėse bei elektroninės prekybos platformose. Būtent šių išskirtinių savaičių laikotarpiu mažmeninės prekybos tinklas pristatys savo mados kolekcijas.