Prieš pirmąjį šokį Havanoje – ašaros Monikos Liu akyse: „Aš jam bučiavau rankas ir dėkojau“

Monika Liu ir Manuelis / A.Lygnugario nuotr.
Monika Liu ir Manuelis / A.Lygnugario nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-10 14:09
AA

Šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ – pirmieji porų pasirodymai. 8 lietuviai ir 8 kubiečiai pirmą kartą šoko Havanos aikštėje ne tik prieš salsą įsimylėjusių vietinių žiūrovų akis, bet ir stojo prieš pirmąją komisiją.

Pirmoji repeticija vieniems kėlė įtampą ir jaudulį dėl artėjančio pasirodymo, o kitiems – nesibaigiančią laimę. Būtent tą jaučianti pripažino Monika Liu, kuri su susižavėjimo kupinomis akimis žvelgė ne tik į savo partnerį Manuelį, bet ir į garsųjį salsos mokytoją Santiago Alfonso.

„Mano Manuelis rodė man, kaip būti moteriškai. Man akyse net atsirado ašaros – aš jam ne vieną kartą bučiavau rankas ir dėkojau, kad mes susitikome“, – sakė Monika.

Monika Liu ir Manuelis / A.Lygnugario nuotr.

Anot dainininkės, jau pirmosios repeticijos metu ji ėmė mokytis ne tik svarbiausių salsos žingsnelių, bet ir atsipalaidavimo. O svarbiausia, kad leido sau būti netobulai.

„Tai truputį išlaisvina tą vidinę laukinę moterį. Tikrai labai geras jausmas. Aš pastebiu tai vietinėse kubietėse – noriu, kad to bent kažkiek atsirastų ir man. Atrodo, kad tai – išsilaisvinimo pradžia. Man tai – stebuklas, nes man to labai reikia“, – sakė ji.

O svarbiausia, kad partneris Monikai parodė, kaip reikia judėti iš širdies: „Aistra mums ne visuomet yra artima ir ne visuomet pažįstama – pas mus tai užrakinta. O jie visa tai bando atrakinti. Kuo toliau, tuo labiau man patinka mano partneris. Kaip žmogus, jis yra nuostabus. Aš jam tokia dėkinga! Mes šokame ir aš jam vis sakau, kad jį myliu.“

Monika Liu ir Manuelis / TV3 nuotr.

Pajautusi tokią laisvę, Monika ją išreiškė net per savo drabužius – pripažino nusprendusi pasirodyti su tokiu įvaizdžiu, kokio niekuomet nedėvėtų Lietuvoje!

Šį kartą poroms balus – nuo 1 iki 5 – skyrė 4 vietiniai gyventojai, kuriems salsa prilygsta didžiausiam gyvenimo džiaugsmui. Pirmąjį „Salsamanų“ šokį įvertino maisto ruošimą dievinantis restauratorius, profesionalus šokėjas, choreografė bei šokių mokytojas. Pastarieji negailėjo nei komplimentų, nei pastabų. Tačiau kas tapo didžiausia vakaro žvaigžde?

Šios poros pasirodymas sužavėjo teisėjus – jie Moniką ir Manuelį apipylė komplimentais. O jie tikrai nustebino, nes atskleidė visus savo kozirius... Ne tik iš širdies šoko salsą, bet dar ir uždainavo! Sužavėtas liko net projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis – anot jo, Monika ir Manuelis – tarsi du cheminiai elementai, kurie susijungę sukuria didžiausią sprogimą!

Monika Liu ir Manuelis / TV3 nuotr.

„Nuo to momento, kai susipažinau su Monika, supratau, kad ji yra atominė bomba ir man reikės sukontroliuoti visą jos energiją, kad šokis būtų tempe ir ritme. Bet svarbiausia, kad ji jaučia tą kubietišką dvasią ir stilių – ji tai turi savyje. Su ja dirbdamas, aš tiesiog mėgaujuosi. Ji – fenomenali“, – po pasirodymo gražiausių žodžių partnerei negailėjo ir Manuelis.

O štai vienas komisijos narys pripažino, kad Monikos ir Manuelio pasirodymas privertė jį pasijusti kaip geriausiame teatre!

„Matosi, kad buvo įdėta daug darbo. Viskas labai apgalvota, daug repetuota. Atrodo, kad jūs turėjote daugiau laiko nei kiti. Energetika tarp jūsų – aukščiausio lygio“, – po jų pasirodymo sakė jis.

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Monika Liu projekte „Salsamanai“ (29 nuotr.)
+23