Prieš „Prelegentų“ futbolo mačą – Martyno Starkaus ir Rolando Skaisgirio „Macarena“

Futbolo rungtynės / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Futbolo rungtynės / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-17 16:48
AA

„Kuo toliau, tuo bet kokie judesiai tampa sudėtingesni“, – su šypsena sakė žurnalistas ir keliautojas Martynas Starkus, kuriam kartu su kitais futbolo mėgėjų komandos „Prelegentai“ nariais sekmadienį rengiantis draugiškoms futbolo varžyboms Kaune teko sušokti pasaulyje populiarų „Macarena“ šokį.

Trečią kartą į tradicines Panemunėje vykstančias draugiškas futbolo varžybas, vykstančias Šv. Roko atlaidų metu, atvykusių „Prelegentų“ gretose  žaidė ir prodiuseris Rolandas Skaisgirys, TV reklamų veidas Mindaugas Ponomariovas, Seimo narys Mindaugas Bastys, grupės „Žas“ narys Linas Zareckas-Choras ir kiti futbolo mėgėjai. 

M.Starkus sakė neprisimenantis, ar anksčiau kada nors yra šokęs „Macareną“. „Keliaudamas po pasaulį esu šokęs daugybę įvairiausių šokių. Jų pavadinimų net neprisimenu. Kokie šokiai man patys keisčiausi? Visada susidomėjimą kelią rumba, čia-čia-čia, pasadoblis“, - sakė pašnekovas. 

Futbolo aikštelėje Kaune „Prelegentai“ žaidė su „Panemuniečiais“ (30 nuotr.)
+24

Jis sakė pastebėjęs, kad aktyviai neįprastoje apšilimo prieš dvikovą mankštoje, inicijuotuoje draugiškų varžybų organizatorių, reiškėsi tik keletas „prelegentų“. Didžioji dalis futbolo mėgėjų save saugojo nuo traumų. 

„Traumų esame patyrę ir paprastesnėse situacijose nei šokdami „Macareną“, - sakė M. Starkus. 

Jam pritarė ir R.Skaisgirys, taip pat tvirtinęs, jog neprisimena, kad kada anksčiau šoko žinomą šokį. „Jo judesius prisimenu. Juk „Macarena“ žinoma visame pasaulyje“, - neabejojo pašnekovas, pridurdamas, kad traumų baiminasi visi, žaidžiantieji futbolą. 

„Apšilimas nustebino. Jis buvo greitas ir aktyvus“, - sakė L. Zareckas-Choras. 

Futbolo rungtynės / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Jis bene vienintelis iš žinomų šnekintų „prelegentų“ anksčiau yra šokęs „Macareną“. Tiesa, ne futbolo aikštelėje. 

„Šokti nemėgstu. To nemėgsta daugelis vyrų. Bet „Macareną“ esu šokęs. Tiesa, situacija ir aplinka buvo kitokios“, - kalbėjo dainininkas. 

Futbolo varžybos Šv. Roko atlaidų metu Panemunėje vyksta 44 – erius metus. „Prelegentai“ pirmą kartą atvyko prrieš trejus metus. Tuomet kova su Panemunės mėgėjų komanda baigėsi lygiosiomis. Pernai „Prelegentai“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 5:1. Šįmet susitikimas pastarajai ekipai buvo sėkmingas ir baigėsi rezultatu 5 : 3 vilniečių naudai. 

„Su silpnais žaisti neįdomu. Kažin, ar mus kviestų kitąmet jei vėl būtume aikštelėje nusileidę“, - svarstė L. Zareckas-Choras. 

Šįmet į Kauną žaisti už „Prelegentus“ negalėjo atvykti savaitgalį Karklėje vykusiame festivalyje dalyvavęs dainininkas Marijonas Mikutavičius, į užsienį išvykęs žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius, „Žas“ narys Gidonas Šapiro-Bilas. 

Futbolo rungtynės / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.