Prieš smegenų vėžio operaciją – Sh.Doherty jautrus vaizdo įrašas: „Esu suakmenėjusi“

Shannen Doherty  / Scanpix ir stopkadrų nuotr.
Shannen Doherty / Scanpix ir stopkadrų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-24 17:27
AA

Praėjusią savaitę liūdną žinią apie į smegenis išplitusį vėžį paskelbusi Shannen Doherty su gerbėjais pasidalino nauju vaizdo įrašu. Aktorė papasakojo, kaip gali atrodyti vėžys, likus kelioms akimirkoms iki smegenų operacijos.

Shannen Doherty pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame žmonėms parodė, „kaip gali atrodyti vėžys“, likus vos kelioms akimirkoms iki operacijos, kurios metu jai buvo pašalintas auglys galvoje.

Šalia vaizdo įrašo ji rašo:

„2023 m. sausio 16 d. Operacija. Galvoje turėjau auglį, kurį norėjo pašalinti, taip pat atlikti biopsiją. Aišku, stengiuosi būti drąsi, bet esu suakmenėjusi.

Mane apėmė didžiulė baimė. Bijojau visų įmanomų blogų pasekmių, nerimavau dėl to, kad paliksiu mamą ir kaip tai ją paveiks. Nerimavau, kad po operacijos išeisiu nebe aš. Štai kaip gali atrodyti vėžys“, – prie vaizdo įrašo rašė buvusi serialo „Beverli Hilso“ žvaigždė.

Shannen Doherty / Stopkadro nuotr.

Šis vaizdo įrašas pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai praėjusią savaitę ji pasidalijo informacija apie savo būklę ir 2 milijonams „Instagram“ gerbėjų atskleidė, kad vėžys išplito į smegenis.

„2023 m. sausio 12 d.“

„Sausio 5 d. kompiuterinės tomografijos tyrimas parodė, kad mano smegenyse yra metastazės“, – rašoma prieraše. „Sausio 12 d. įvyko pirmasis švitinimo raundas.“

„Mano baimė akivaizdi. Turiu didžiulę klaustrofobiją, o mano gyvenime buvo daug įvykių“, – rašė 52 metų Doherty. „Man pasisekė, nes turiu puikius gydytojus, tokius kaip daktaras Aminas (Mirhadi), ir nuostabius Cedar Sinai technikus. Bet ta baimė... sukrėtimas... visas tas laikas...“

Shannen Doherty / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip primena portalas Žmonės.lt, pirmą kartą krūties vėžys Shannen Doherty buvo diagnozuotas 2015 m. ir po dvejų metų kovos liga atsitraukė.

Vis tik 2020 m. vėžys atsinaujino ir perėjo į 4 stadiją. Norėdama parodyti, kokia atrodo jos kova su vėžiu, Sh.Doherty savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo patiriamais išgyvenimais ir juos atspindinčiais kadrais.

„Ar viskas gražu? Ne, bet tai – realybė. Aš tikiuosi, kad dalindamasi tuo padėsiu geriau susipažinti ir suprasti, kaip atrodo vėžys. Tikiuosi paraginti žmones atlikti mamografiją, reguliariai tikrintis, atsikratyti baimės ir susidurti su viskuo, kas laukia priešaky“, – drąsino aktorė.