Prieš tiesioginį eterį Lavijai Šurnaitei dilema – kaip atskirti dvynius Kšištofą ir Darjušą Lavrinovičius

Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai / Archyvo nuotr.
Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai / Archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-16 10:14
AA

Šį trečiadienio vakarą 20.30 val. LNK tiesioginiame eteryje pramoginio žaidimo „Nugalėk“ studijoje su žiūrovais namuose susirungs šiuo metu Panevėžio „Lietkabelio“ komandai atstovaujantys broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai. „Kaip bet kuriose varžybose tikimės tik pergalės arba bent jau tiek, kad nesusimautume“, – sako broliai.

Šiuo metu krepšininkams – įtemptas sezonas, tačiau retai televizijos eteryje matomi broliai tikina, kad jiems bus smagu pasitikrinti savo jėgas.

„Labiausiai norėtume išvengti dviejų temų: politikos ir pasakų“,– šypsodamasis sako Darjušas.

„Dar būtų gerai, kad nereiktų pasakot, apie tai, kaip pirmą kartą pasibučiavau ar to, kas labai asmeniška, klausimai apie krepšinį mums labiausiai patinka“,– priduria Kšištofas.

„Nugalėk“ vedėjai Lavija Šurnaitė-Kairienė ir Marius Čižauskas / LNK nuotr.
„Nugalėk“ vedėjai Lavija Šurnaitė-Kairienė ir Marius Čižauskas / LNK nuotr.

Žaidime klausimai bus ne tik apie krepšinį, bet „Nugalėk“ vedėjai Lavija Šurnaitė- Kairienė ir Marius Čižauskas įsitikinę, kad žiūrovų laukia puiki vakaro pramoga.

„Broliai moka pasijuokti iš savęs ir vienas iš kito, o į žmones, kurie turi puikų humoro jausmą, visada smagu žiūrėti. Tik nežinau, kaip seksis brolius atskirti“, – juokiasi Lavija.

Krepšinį žaidžiau nuo vaikystės, todėl bus įdomu susitikti su broliais gyvai. Idealu būtų ir pasivaržyti, kuris taiklesnis, tikiuosi, kad „Nugalėk Lavrinovičius“ žaidimo proga režisierius suveiks kokį krepšiuką“, – sako žaidime Gudručiu vadinamas Marius.

Praėjusią savaitę žiūrovams, kurie į žaidimo klausimus atsakė teisingai arba tiksliau nei studijoje žaidęs atlikėjas Merūnas, pavyko iš jo atimti devyniasdešimt eurų. Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai kol kas skaičiuoti pinigų nelinkę. „Mūsų priešininkai šiame žaidime bus mūsų buvę ar esami sirgaliai, tai išvis nieko nebijome“, – kaip visada puikiai nusiteikę broliai.

Azartiškas pramoginis žaidimas „Nugalėk Lavrinovičius“, kuriame žiūrovai namuose, prisijungę prie specialios platformos, galės susirungti su broliais – šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per LNK.